24/03/2020
- - (ענב)
24/03/2020
- - תחנת אוטובוס אבן גבירול/ארלוזורוב תל אביב (תל אביב -יפו)
24/03/2020
- - תחנת אוטובוס אלנבי (שוק הכרמל) תל אביב (תל אביב -יפו)
24/03/2020
- - תחנת אוטובוס דיזינגוף/פרישמן תל אביב (תל אביב -יפו)
24/03/2020
- - תחנת אוטובוס חיין לבנון/אוניברסיטת תל אביב (תל אביב -יפו)
24/03/2020
- - תחנת רכבת באר שבע-מרכז (באר שבע)
24/03/2020
- - תחנת רכבת נתניה-ספיר (נתניה)
24/03/2020
- - תחנת רכבת תל אביב-סבידור מרכז (תל אביב -יפו)
22/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
22/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
22/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
21/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
21/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
21/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
20/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
20/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
20/03/2020
16:00-18:30 - מלר"ד קורונה/מחלות זיהומיות יוספטל (אילת)
20/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
19/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
19/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
19/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
19/03/2020
18:00-18:30 - מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים (אופקים)
18/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
18/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
18/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
18/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
18/03/2020
09:00-11:00 - מכון דימות שללית שירותי בריאות, רמב"ם 1, הרצליה (הרצלייה)
18/03/2020
09:30-10:30 - מרפאת "ד"ר בראון", רחוב כיכר אלתא, רובע ז (אשדוד)
18/03/2020
11:00-11:45 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
18/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
18/03/2020
17:00-17:30 - מרפאת "ד"ר בראון", רחוב כיכר אלתא, רובע ז (אשדוד)
18/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
18/03/2020
17:30-18:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
17/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
17/03/2020
00:01-23:59 - תחנת אוטובוס יצחק הנשיא, אשדוד (אשדוד)
17/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
17/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
17/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
17/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
17/03/2020
07:30-16:00 - בית המשפט המחוזי באר שבע (באר שבע)
17/03/2020
08:00-15:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
17/03/2020
10:00-10:30 - קופת חולים מאוחדת, רחוב ירושלים 17, בני ברק (בני ברק)
17/03/2020
11:00-11:45 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
17/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
17/03/2020
15:45-16:15 - אווז הזהב אקספרס במתחם ביג בבאר שבע (באר שבע)
17/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
17/03/2020
17:15-17:45 - מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים (אופקים)
17/03/2020
17:30-18:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
17/03/2020
18:00-22:00 - צרכניית "יש חסד", אהרונוביץ' 10 בני ברק (בני ברק)
17/03/2020
18:30-19:00 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
17/03/2020
19:00-21:00 - סופרמרקט "יש חסד" , הנשיא ויצמן 1117, א.ת. שיכון ד', טבריה (טבריה)
17/03/2020
19:00-21:00 - סופרמרקט "יש חסד", הנשיא ויצמן 1117, א.ת. שיכון ד', טבריה (טבריה)
17/03/2020
19:30-19:50 - מארלוזורוב ת"א עד לחיים עוזר פ"ת (תל אביב -יפו)
17/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
17/03/2020
22:30-23:30 - סופר רמי לוי עפול (עפולה)
16/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
16/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
16/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
16/03/2020
05:20-06:30 - בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
16/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
16/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
16/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
16/03/2020
06:00-06:30 - רחוב אלעזר פתח תקווה (פתח תקווה)
16/03/2020
07:00-08:00 - מתחנת עד"ש שפיק  מס' 10 פ"ת לת"א – "על פרשת דרכים"-רכבת מס' 38. (פתח תקווה)
16/03/2020
07:00-13:00 - כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
16/03/2020
07:30-16:00 - בית המשפט המחוזי באר שבע (באר שבע)
16/03/2020
07:40-07:55 - סופרמרקט יינות ביתן רח' טירת כסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
16/03/2020
08:00-12:15 - בניין בעלז, רח' קדושת אהרון, ירושלים (ירושלים)
16/03/2020
08:00-13:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
16/03/2020
08:00-20:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
16/03/2020
08:15-09:15 - בית כנסת מצפה העמק מאור החיים מגדל העמק (מגדל העמק)
16/03/2020
09:00-10:00 - סטודיו דור רחוב רשיש חדוה 6, בפתח תקווה (פתח תקווה)
16/03/2020
11:30-12:30 - סניף דואר מרכזי באופקים (אופקים)
16/03/2020
11:30-13:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
16/03/2020
12:00-12:15 - בית מרקחת "כרמית פארם", רחוב היקב 12, ראשון לציון (ראשון לציון)
16/03/2020
12:15-12:30 - סופרמרקט יינות ביתן רח' טירת כסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
16/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
16/03/2020
12:45-13:00 - סופר ויקטורי רח' השקד 4, תל מונד ב (תל מונד)
16/03/2020
13:15-13:30 - החרצית כפר יונה (כפר יונה)
16/03/2020
13:40-14:00 - קופת חולים כללית, הרצל 7 כפר יונה (כפר יונה)
16/03/2020
14:00-14:30 - קופת חולים כללי, רזיאל כפר יונה (כפר יונה)
16/03/2020
15:00-16:45 - חנות פרקטים רחוב גלגלי הפלדה 7, בהרצליה (הרצלייה)
16/03/2020
16:15-16:35 - אטליז אייזן, בן גוריון, חיפה (חיפה)
16/03/2020
17:00-17:20 - מוצרי חשמל מילר גלרי רחוב המוסקט 33, בהרצליה (הרצלייה)
16/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
16/03/2020
17:30-18:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
16/03/2020
17:30-18:20 - חנות מוצרי חשמל רחוב המנופים 2, בהרצליה (הרצלייה)
16/03/2020
18:00-18:15 - סופר ויקטורי רח' השקד 4, תל מונד ב (תל מונד)
16/03/2020
19:00-19:30 - שוויצריה הקטנה" ברחוב ביאליק 79 רמת גן (רמת גן)
16/03/2020
19:00-20:00 - סופר פארם בקניון ביאליק , רחוב ביאליק 79 רמת גן (רמת גן)
16/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
15/03/2020
00:00-04:30 - מלר"ד פנימי מרכז רפואי העמק (עפולה)
15/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
15/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
15/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
15/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת ברסלב מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
15/03/2020
05:20-06:30 - בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
15/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
15/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
15/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
15/03/2020
06:00-09:00 - כולל ברסלב" רח' אלשיך 5, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
07:00-10:20 - בית חב"ד, רחוב המייסדים 41, אבן יהודה (אבן יהודה)
15/03/2020
07:00-13:00 - כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
15/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
15/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
15/03/2020
07:30-16:00 - בית המשפט המחוזי באר שבע (באר שבע)
15/03/2020
08:00-16:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
15/03/2020
08:15-08:30 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
15/03/2020
08:20-09:30 - בית כנסת ברסלב, רחוב סעדיה יהוד (יהוד-מונוסון)
15/03/2020
08:30-09:00 - מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים (אופקים)
15/03/2020
08:30-09:15 - בית כנסת אוהל רות מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
08:30-09:30 - קופת חולים מכבי, נתיבות השלום, קרית גת (קריית גת)
15/03/2020
09:00-09:30 - סופר יש, רח' שאולזון, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
15/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
15/03/2020
09:00-10:00 - בית מרקחת "מכבי", רח' כהנמן 64, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
09:30-09:50 - קופת חולים כללית, הרצל 7 כפר יונה (כפר יונה)
15/03/2020
09:30-13:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
09:45-18:00 - בית קפה "קפה קפה", רחוב יורדי ים 1, הרצליה (הרצלייה)
15/03/2020
10:00-10:20 - סופר מגה בעיר מנחם בגין 44 כפר יונה (כפר יונה)
15/03/2020
10:00-11:00 - מרפאה של קופ"ח כללית נוף העמק, מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
10:00-11:25 - מרפאת נשים מכבי, רחוב נגבה 24 ראשון לציון (ראשון לציון)
15/03/2020
10:00-11:30 - שופרסל הראשי באזור תעשייה מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
10:00-15:00 - ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
10:30-11:00 - מרכול "מגה בעיר" ברחוב ההדרים פינת המייסדים, אבן יהודה (אבן יהודה)
15/03/2020
11:00-15:00 - חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134 בבני ברק (בני ברק)
15/03/2020
11:20-12:15 - רחוב הנוטע, תל מונד (תל מונד)
15/03/2020
11:28-11:40 - מרכז רפואי היקב כרמים של מכבי רחוב היקב 10 ראשון לציון (ראשון לציון)
15/03/2020
11:45-12:30 - מרפאת אף אוזן גרון, בית חולים תל השומר, בניין מרפאות חוץ (רמת גן)
15/03/2020
12:00-12:10 - זולסטוק" אזור תעשיה שער בנימין (שער בנימין)
15/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
15/03/2020
12:30-13:30 - קופת חולים מאוחדת בקרית גת (קריית גת)
15/03/2020
13:00-13:30 - מתחם סטאר סנטר אשדוד (אשדוד)
15/03/2020
13:00-14:30 - מרכז קניות "פרנדלי" בעמק, עפולה (עפולה)
15/03/2020
14:00-17:15 - סופר כרמים ,רחוב היקב 12 ראשון לציון (ראשון לציון)
15/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
16:00-16:30 - חנות פעמית סטור, רבי עקיבא 74, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
16:00-16:45 - מתחנת "על פרשת דרכים" – רכבת ארלוזרוב מס' 14,ת"א עד לתחנת עד"ש שפיק מס' 46 פ"ת (תל אביב -יפו)
15/03/2020
16:30-16:45 - מאפיית עלית, רח' המשור 23, א.ת. שיכון ד', טבריה (טבריה)
15/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה (חיפה)
15/03/2020
17:15-17:30 - בית מרקחת כרמית פארם רחוב היקב 12 ראשון לציון (ראשון לציון)
15/03/2020
17:15-18:00 - סופר פארם פרץ סנטר, מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
17:30-18:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
15/03/2020
17:30-20:00 - סופר כרמים ,רחוב היקב 12 ראשון לציון (ראשון לציון)
15/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
15/03/2020
18:45-19:15 - סופר "שופרסל שלי", רחוב בן יהודה 79, תל אביב (תל אביב -יפו)
15/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
15/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
15/03/2020
19:30-21:00 - אושר עד מגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
20:30-20:40 - שארה מוקד רפואה דחופה במגדל העמק (מגדל העמק)
15/03/2020
21:30-23:00 - מסעדת דבש, רח' קצנלבוגן, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
00:00-04:30 - מלר"ד פנימי כללי מרכז רפואי העמק (עפולה)
14/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
14/03/2020
00:00-23:59 - ישיבת חינוך לנער, צפת (צפת)
14/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
14/03/2020
00:15-01:45 - המבורגריה "המוסד" אבן גבירול 67, תל אביב (תל אביב -יפו)
14/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק (מגדל העמק)
14/03/2020
07:00-10:00 - בית כנסת דרכי אי"ש, האדמו"ר מגור 16, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
07:00-10:00 - בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
14/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
14/03/2020
07:30-10:00 - בית כנסת "אוהלי יוסף ושרה", רחוב יצחק טוניק, ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
07:30-10:30 - בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
07:30-10:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
14/03/2020
07:45-10:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
14/03/2020
08:00-10:00 - בית כנסת "בית חב"ד" רחוב היסמין 24 גדרה (גדרה)
14/03/2020
08:00-10:00 - בית כנסת "שערי לוחמים", אלעד (אלעד)
14/03/2020
08:00-10:00 - בן אליעזר 18 פתח תקווה (פתח תקווה)
14/03/2020
08:00-10:30 - בית כנסת "ישועה ליהודה", רח' יואל 16, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
08:00-11:00 - בית הכנסת 'אור וישועה', רח' טרומפלדור, חיפה (חיפה)
14/03/2020
08:00-11:00 - בית כנסת חב"ד ברחוב יסמין, רחובות (גדרה)
14/03/2020
08:30-09:30 - בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק (מגדל העמק)
14/03/2020
08:30-10:00 - בית הכנסת גבעת התמר, אפרת (אפרת)
14/03/2020
08:30-11:00 - בית כנסת של כולם, רחוב החורש יהוד (יהוד-מונוסון)
14/03/2020
08:45-10:30 - בית הכנסת "שלום המלכה " ברחוב נצרים, דימונה (דימונה)
14/03/2020
08:50-07:00 - בית הכנסת 'היכל נתן צבי' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
14/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
09:00-10:00 - בית קפה איזי קפה, רחוב ארלוזורוב 76, תל אביב (תל אביב -יפו)
14/03/2020
09:00-11:00 - בית כנסת חב"ד מגדל העמק (מגדל העמק)
14/03/2020
09:30-08:50 - בית הכנסת 'הקריה' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
14/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
10:10-11:20 - Training Tel Aviv Port מכון כושר F45 (תל אביב -יפו)
14/03/2020
10:15-10:30 - מקווה יחזקאל, קרית גת (קריית גת)
14/03/2020
10:30-11:00 - בית הכנסת ״שארית הפליטה״, יהוד (יהוד-מונוסון)
14/03/2020
10:30-12:30 - גרנד קניון, דרך שמחה גולן 54, חיפה (חיפה)
14/03/2020
10:30-14:00 - בית כנסת חניכי הישיבות יצחק שדה עפולה (עפולה)
14/03/2020
10:30-14:30 - בית הכנסת חסדי ישי, קרית גת (קריית גת)
14/03/2020
10:45-12:15 - בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
12:00-13:00 - חדר כושר ספייס פיקס, רח' סוקולוב 90, רמת השרון (רמת השרון)
14/03/2020
15:00-17:00 - סינמה סיטי נתניה (נתניה)
14/03/2020
15:30-19:30 - בית כנסת שער שמעון מגדל העמק (מגדל העמק)
14/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
15:45-16:30 - גן משחקים, בן גוריון 3, כפר גבירול רחובות (רחובות)
14/03/2020
16:00-16:45 - בית הכנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
14/03/2020
16:00-18:00 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים (קריית יערים)
14/03/2020
16:00-19:00 - בית כנסת חב"ד מגדל העמק (מגדל העמק)
14/03/2020
16:30-17:00 - בית הכנסת "שלום המלכה " ברחוב נצרים, דימונה (דימונה)
14/03/2020
16:30-18:30 - בית כנסת של כולם, רחוב החורש יהוד (יהוד-מונוסון)
14/03/2020
17:00-17:20 - רחוב אלעזר פתח תקווה (פתח תקווה)
14/03/2020
17:00-17:30 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
14/03/2020
17:00-18:00 - בית כנסת "שערי לוחמים", אלעד (פתח תקווה)
14/03/2020
17:00-18:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
14/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
14/03/2020
17:00-20:00 - בית חב"ד, רחוב המייסדים 41, אבן יהודה (אבן יהודה)
14/03/2020
17:15-18:15 - סינמה סיטי נתניה (נתניה)
14/03/2020
17:40-19:00 - בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
14/03/2020
18:15-18:45 - בית הכנסת "שלום המלכה " ברחוב נצרים, דימונה (דימונה)
14/03/2020
18:20-18:40 - רחוב אלעזר פתח תקווה (פתח תקווה)
14/03/2020
18:20-18:45 - בית הכנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
14/03/2020
18:30-18:45 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
14/03/2020
19:00-20:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
19:00-21:10 - סינמה סיטי גלילות (רמת השרון)
14/03/2020
19:00-21:30 - סופרמרקט "רמי לוי", מתחם ביג, פוריה (טבריה)
14/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
19:20-19:50 - בית הכנסת המרכזי באפרת (אפרת)
14/03/2020
19:30-19:45 - חנות דקתלון רחוב הלחי 4, בראשון לציון (ראשון לציון)
14/03/2020
19:30-20:00 - מוקד רפואה דחופה - קרית מלאכי (קריית מלאכי)
14/03/2020
20:00-20:20 - סופר טיב טעם שיכון דן, רחוב רוזן פנחס 72, תל אביב (תל אביב -יפו)
14/03/2020
20:00-23:00 - דרך העצמאות 16, יהוד (יהוד-מונוסון)
14/03/2020
20:30-21:00 - סופר "אחלה סופרמרקט (הרצלייה)
14/03/2020
21:00-22:00 - סופרמרקט "בר כל", שלמה המלך 6, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
22:15-22:30 - טיב טעם רח' דיזינגוף 197 תל אביב (תל אביב -יפו)
14/03/2020
22:30-00:00 - מועדון FRIENDS אבן גבירול 30, תל אביב (תל אביב -יפו)
14/03/2020
23:00-00:30 - סופרמרקט "יש חסד" מרכז רימונים, רח' אהרונוביץ 10, בני ברק (בני ברק)
14/03/2020
23:55-23:59 - מלר"ד פנימי מרכז רפואי העמק (עפולה)
14/03/2020
לא ידוע- - רחוב הדבש 13, אפרת (אפרת)
13/03/2020
00:00-01:00 - פאב "דרינק פוינט", רח' הסיבים 7, פתח תקווה (פתח תקווה)
13/03/2020
00:00-02:00 - ישיבת חינוך לנער, צפת (צפת)
13/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
13/03/2020
00:00-23:59 - ישיבת חב"ד הגדולה, צפת (צפת)
13/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
13/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
13/03/2020
01:00-01:30 - מסעדת "אבולעפיה", רח' הסיבים 19, פתח תקווה (פתח תקווה)
13/03/2020
02:15-04:15 - ספוטניק בר" ברחוב אלנבי 122, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
05:15-06:16 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
13/03/2020
05:20-06:30 - בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
13/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
13/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
13/03/2020
06:00-06:30 - רחוב אלעזר פתח תקווה (פתח תקווה)
13/03/2020
07:00-08:00 - בית כנסת "חושן" רחוב הבדולח 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
07:00-13:00 - כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
13/03/2020
07:20-07:50 - בית כנסת הישן, ישוב אלון שבות (אלון שבות)
13/03/2020
07:25-07:40 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
13/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
13/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
13/03/2020
07:50-08:15 - ישיבת הר עציון ישוב אלון שבות (אלון שבות)
13/03/2020
08:00-08:30 - סופר אדוארד" רח' ויצמן 55, יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
08:00-08:30 - קופ"ח כללית רחוב הפלמ"ח 17 רחובות (רחובות)
13/03/2020
08:00-08:45 - בית הכנסת ברחוב הרב מנהר 4, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
08:00-12:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
13/03/2020
08:20-09:30 - בית כנסת ברסלב, רחוב סעדיה יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
08:30-09:30 - בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
13/03/2020
08:30-09:30 - פארם בקניון סביונים ביהוד, קומה שנייה (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
08:30-10:00 - ישיבת הר עציון ישוב אלון שבות (אלון שבות)
13/03/2020
08:50-09:00 - קופ"ח כללית "רמז" רחוב דוד רמז 71 רחובות (רחובות)
13/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
09:00-09:40 - מרפאת עיניים קופ"ח כללית "רמז" רחוב דוד רמז 71 רחובות (רחובות)
13/03/2020
09:00-10:30 - מועדון כושר "קולנוע פאר", רחוב ישעיה 1, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
09:00-13:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
13/03/2020
09:30-09:45 - מקווה בסביון ברח' הדרים (סביון)
13/03/2020
09:30-10:00 - מינימרקט "שורצקי", רח' שינקין 54, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
09:30-10:00 - מקווה יחזקאל, קרית גת (קריית גת)
13/03/2020
09:30-10:00 - סופר מגה בעיר מנחם בגין 44 כפר יונה (כפר יונה)
13/03/2020
09:30-11:00 - סופרמרקט "אושר עד", רח' הקישון 11, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
09:40-10:00 - סופר מאיר, רחוב סעדיה חתוכה, יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
10:00-10:30 - קופ"ח כללית רחוב פלמ"ח 17 רחובות קומה א' (רחובות)
13/03/2020
10:00-11:00 - בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
10:00-11:15 - סופרמרקט "ויקטורי" רח' ירושלים 34 רעננה (רעננה)
13/03/2020
10:00-11:15 - סופרמרקט ״ויקטורי״ רח׳ ירושלים 34, רעננה (רעננה)
13/03/2020
10:00-11:30 - קניון בית החולים שמיר (אפרת)
13/03/2020
10:00-12:00 - קייטרינג רוזמרין רחוב העבודה 7, ראש העין (ראש העין)
13/03/2020
10:00-12:30 - בית הכנסת חסדי ישי, קרית גת (קריית גת)
13/03/2020
10:10-10:45 - סופר קייזר – רח' אבני החושן מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
10:30-10:50 - ספריה מרכזית מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
10:30-11:00 - רח' עמק דותן 49 מרכז רב- תחומי, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
10:30-11:00 - רח' עמק דותן 49 מרכז רב- תחומי, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
10:30-11:00 - שופרסל רח' לוחמי הגטאות 36, נהריה (נהרייה)
13/03/2020
10:50-11:00 - עמק דותן 49 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:00-11:15 - קשת טעמים רח' לוחמי הגטאות 9, נהריה (נהרייה)
13/03/2020
11:00-11:30 - אייבורי", "ישפרו סנטר", רח' המלאכות, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:00-11:30 - בית הרופאים רח' ערער 9 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:00-11:30 - חנות ""אייבורי"", ""ישפרו סנטר"", רח' המלאכות, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:00-11:30 - חנות מחשבים "אייבורי" ישפרו מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:00-13:00 - בית קפה דרך הגפן, מושב בית זית 24 (בית זית)
13/03/2020
11:15-11:30 - יוחננוף, נתיבות (נתיבות)
13/03/2020
11:15-11:35 - אטליז גבאי רח' השקד 38, נהריה (נהרייה)
13/03/2020
11:30-11:40 - חנות "מגה ספורט" ישפרו מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:30-12:00 - אולם הנסיכה, צ'ק פוסט (חיפה)
13/03/2020
11:30-12:00 - סופר פארם קניון עזריאלי מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
11:30-13:45 - בית קפה "בירנבאום", רחוב נחלת בנימין 31, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
12:00-12:15 - בורקס אמא, רח' רבקה, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
12:00-12:15 - סופר קייזר בקייזר סנטר רח' אבני החושן 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
13/03/2020
12:00-13:00 - שופרסל, רחוב ארלוזורוב 53, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
12:00-14:00 - חדר כושר באפרת (אפרת)
13/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
13:00-13:30 - חנות BO-E , דיזנגוף 96 תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
13:00-13:30 - מוקד טרם, רחוב ז’בוטינסקי 160, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
13:00-13:30 - סופר יש, רח' שאולזון, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
13:00-13:30 - סופרמרקט "יש חסד", הנשיא ויצמן 1117, א.ת. שיכון ד', טבריה (טבריה)
13/03/2020
13:00-14:00 - מסעדת "שווארמה אמיל", דרך אלנבי 33, חיפה (חיפה)
13/03/2020
13:30-13:40 - ארקפה רח' אבן גבירול 70 תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
13:30-17:30 - בר "סלון ברלין", רחוב נג'רה 15, תל אביב (תל אביב -יפו)
13/03/2020
14:00-15:00 - יינות ביתן מתחם mix חדרה (חדרה)
13/03/2020
14:00-15:00 - סופר פארם, רחוב ז’בוטינסקי 7, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
16:00-16:30 - קבלת פנים באירוע משפחתי במרכז ציפורי יער ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
16:00-18:00 - בית כנסת ברסלב מגדל העמק (מגדל העמק)
13/03/2020
16:00-18:00 - בית כנסת נר יוסף רחוב הנגב מגדל העמק (מגדל העמק)
13/03/2020
16:15-17:15 - מקווה מרכזי כפר חב''ד (כפר חב"ד)
13/03/2020
16:30-17:30 - בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
17:00-17:45 - מלר"ד נשים מרכז רפואי העמק (עפולה)
13/03/2020
17:00-18:30 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים (קריית יערים)
13/03/2020
17:00-18:30 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
13/03/2020
17:00-19:30 - בית חב"ד, רחוב המייסדים 41, אבן יהודה (אבן יהודה)
13/03/2020
17:15-18:00 - בית כנסת "אוהלי יוסף ושרה", רחוב יצחק טוניק, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
17:15-18:30 - בית הכנסת 'אוהלי יוסף ושרה' יצחק טוניק בירושלים (ירושלים)
13/03/2020
17:15-18:30 - בית כנסת "אוהלי יוסף ושרה", רחוב יצחק טוניק, ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
17:15-18:30 - בית כנסת "ישועה ליהודה", רח' יואל 16, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
17:30-18:00 - בית כנסת "בית חב"ד" רחוב היסמין 24 גדרה (גדרה)
13/03/2020
17:30-18:30 - בית כנסת חב"ד, רחוב יסמין, גדרה. (גדרה)
13/03/2020
17:30-19:00 - בית הכנסת 'קדושי פולין' ברח' ז'בוטינסקי, מושב נווה דורון (באר יעקב)
13/03/2020
17:30-19:00 - בית כנסת "אור אבנר", יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
17:30-19:00 - בית כנסת הרב שחף - אולם פנימי, רח' הרב נויפלד 10 בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
17:30-19:00 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
13/03/2020
17:30-19:00 - ית הכנסת 'קדושי פולין' ברח' ז'בוטינסקי, מושב נווה דורון (באר יעקב)
13/03/2020
17:30-19:00 - רחוב וינגייט עפולה (עפולה)
13/03/2020
17:30-19:00 - שיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
13/03/2020
17:45-19:30 - רחוב אלעזר פתח תקווה (פתח תקווה)
13/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
13/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת "שלום המלכה " ברחוב נצרים, דימונה (דימונה)
13/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת 'אור וישועה', רח' טרומפלדור, חיפה (חיפה)
13/03/2020
18:15-19:15 - בית הכנסת חסדי ישי, קרית גת (קריית גת)
13/03/2020
18:20-19:30 - בית כנסת אור אבנר, יהוד (יהוד-מונוסון)
13/03/2020
18:45-20:00 - מסעדת ויוינו (Vivino) חוצות המפרץ אאוטלט, חיפה (חיפה)
13/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
13/03/2020
20:00-00:00 - מסעדת קפריס, רחוב הרצל, באר שבע (באר שבע)
13/03/2020
20:30-21:50 - מלר"ד פנימי מרכז רפואי העמק (עפולה)
13/03/2020
20:30-22:00 - מלר"ד פנימי כללי מרכז רפואי העמק (עפולה)
13/03/2020
23:30-00:30 - אושר עד, רח' אצ"ל 24 (ראשון לציון)
13/03/2020
23:30-00:30 - סופרמרקט "אושר עד", רח' אצ"ל 24 ראשל"צ (ראשון לציון)
12/03/2020
00:00-01:30 - בית המדרש ישיבת הר עציון, ישוב אלון שבות (אלון שבות)
12/03/2020
00:00-05:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
00:00-22:00 - ישיבת חב"ד הגדולה, צפת (צפת)
12/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
12/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
00:01-23:59 - מרפאת "גודפריד" כללית (הרצלייה)
12/03/2020
00:02-23:58 - בית ספר רוגוזין (קריית אתא)
12/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
12/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
05:15-06:15 - בית הכנסת 'תפארת ציון ושרה', הרב מנהר 20, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת "הדר ציון" רח' טירת הכסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
12/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
12/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
12/03/2020
06:00-06:45 - מתחנת עד"ש שפיק פתח תקווה לארלוזורוב בת"א. (פתח תקווה)
12/03/2020
06:00-07:00 - מכון כושר קרוספיט – עתיר ידע 19, בכפר סבא (כפר סבא)
12/03/2020
06:00-09:00 - כולל ברסלב", רח' אלשיך 5, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
06:30-07:10 - בית כנסת "חושן" רחוב בדולח 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
07:00-07:40 - בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת (אפרת)
12/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
12/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
12/03/2020
07:50-12:45 - בית ספר "דרכי יהודה" רח' יהלום 52 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
07:50-14:45 - בית ספר אור מלכה, רח' נחמיה 111, ראשון לציון (ראשון לציון)
12/03/2020
07:55-08:05 - מעון "ניצנים", ענב (ענב)
12/03/2020
08:00-08:30 - קופ"ח כללית רחוב הפלמ"ח 17 רחובות (רחובות)
12/03/2020
08:00-13:00 - קופת חולים כללית, צבי בורנשטיין 1, ירוחם (ירוחם)
12/03/2020
08:00-14:00 - בית הספר "דרכי שרה" רחוב בית הדפוס ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
08:00-15:00 - ביה"ס ממ"ד תמר ברחוב מוריה באפרת (אפרת)
12/03/2020
08:00-15:00 - תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
08:00-16:00 - בי""ס בני עקיבא 'נתיבות חיים' בפסגת זאב, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
08:00-18:00 - מרפאת עיניים, שערי העיר, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
08:15-09:00 - מכון כושר F45 Trainig Yigal Alon, מגדל אלון 2, רחוב יגאל אלון 94, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
08:15-15:45 - בנק יהב עפולה (עפולה)
12/03/2020
08:30-09:00 - בית כנסת חב"ד מגדל העמק (מגדל העמק)
12/03/2020
08:30-09:00 - חנון דיונון אוניברסיטת תל אביב רחוב חיים לבנון 58 תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
08:30-12:20 - בי"ס עמית עמל מקיף ג' רחוב המתנדבים 6 ראשון לציון (ראשון לציון)
12/03/2020
09:00-10:00 - סופרפארם נמל תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
09:00-11:00 - אוניברסיטת תל אביב בית ספר לכלכלה חדר 10 (תל אביב -יפו)
12/03/2020
09:00-13:00 - ישיבה מתובתא מגדל העמק (מגדל העמק)
12/03/2020
09:00-13:00 - מכללת HIT רח' גולומב 52, חולון (חולון)
12/03/2020
09:00-15:00 - בית הספר "עושה חיל", אפרת (אפרת)
12/03/2020
09:00-21:00 - מגדל אור מגדל העמק (מגדל העמק)
12/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
10:00-10:10 - שיפודי עמוס בעפולה (עפולה)
12/03/2020
10:00-11:00 - בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
10:00-15:00 - ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
10:15-10:30 - קופת חולים כללית, הרצל 7 כפר יונה (כפר יונה)
12/03/2020
11:00-11:45 - בנק "פאדג'י", רחוב הרב לנדאו 5, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
11:00-12:00 - קונדיטוריה דרימרי, רחוב הסיבים 49, פתח תקווה (פתח תקווה)
12/03/2020
11:00-13:00 - מרכז הפסגה', רח' מרדכי נרקיס, פסגת זאב ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
11:00-21:00 - חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134 בבני ברק (בני ברק)
12/03/2020
11:45-11:50 - גלידה גולדה, מתחם בית אהרון (בת חן)
12/03/2020
12:00-12:30 - מקווה יחזקאל, קרית גת (קריית גת)
12/03/2020
12:00-12:30 - סופר פארם במרכז יכין סנטר, רחוב שחם 17, פתח תקווה (פתח תקווה)
12/03/2020
12:00-12:30 - שופרסל רחוב ארלוזורוב 53 תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
12:20-12:25 - מרכז הבשר אטליז רחוב לשם 69 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
12:50-13:10 - מיסוי מקרקעין מחלקת גביה, רח' כנפי נשרים 66, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
13:00-13:30 - בנק מזרחי, רחוב הרצל, אופקים (אופקים)
12/03/2020
13:00-13:30 - פיצוחי שני, השוק 2, עפולה (עפולה)
12/03/2020
13:30-14:30 - שוק משק קנטור, רחוב שרף רמת השרון (רמת השרון)
12/03/2020
13:40-14:00 - התדהר 14, רעננה, 43665 (רעננה)
12/03/2020
13:40-14:40 - קפה מלכה, הר חוצבים, רח' הרטום 9, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
14:00-14:30 - בית חולים "הדסה עין כרם", ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
14:00-14:30 - במוסד נעמן" יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
14:00-15:00 - חומוס אבו אכרם", רח' שיינקין 59, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
14:00-15:00 - מרכז המזון, נוף הגליל (נוף הגליל)
12/03/2020
15:00-15:30 - בית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
15:00-16:00 - בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
15:00-16:00 - חנות "מיניסינו" בקניון הזהב, רחוב דויד שחרוב 21, ראשל"צ (ראשון לציון)
12/03/2020
15:15-17:30 - מעיין 2000 סניף גבעת מרדכי רחוב שח"ל 58 ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
15:30-17:00 - קניון רמת אביב, רח' איינשטיין 40, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
15:50-16:00 - ביתר עילית (ביתר עילית)
12/03/2020
16:00-16:30 - נחלת בנימין 61 תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
16:00-16:30 - פלאפל השרון, רחוב נחלת בנימין 61 תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
16:00-16:30 - קבלת פנים באירוע משפחתי במרכז ציפורי יער ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
16:00-17:00 - קניון ויצמן, רחוב ויצמן 14, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
16:00-18:00 - מכללה "חמדת הדרום" נתיבות (קרית חינוך עזתה)
12/03/2020
17:00-18:15 - בית כנסת "בית אל" יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
17:00-19:00 - סינמה סיטי נתניה (נתניה)
12/03/2020
17:30-18:00 - בית כנסת "שבט אחים", יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
17:30-20:30 - מרכז לנוער "באלנס" בי"ס רביבים רחוב גוש עציון 23 ראשון לציון (ראשון לציון)
12/03/2020
17:45-09:00 - בית כנסת יוצאי אירופה מגדל העמק (מגדל העמק)
12/03/2020
17:45-18:10 - בית חב"ד, יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
17:50-19:00 - בית הרופאים , רחוב חזון איש 56, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
18:00-18:30 - בית הכנסת קרית שנף, קרית גת (קריית גת)
12/03/2020
18:00-19:00 - חדר כושר קאנטרי חשמונאים, קניון TLV תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
18:00-19:00 - שופרסל דיל גלילות סינמה סיטי, רמת השרון (רמת השרון)
12/03/2020
18:00-19:30 - ברלינגטון אינגליש קניון הנגב באר שבע (באר שבע)
12/03/2020
18:00-19:30 - חדר כושר מתי במרכז הדר בתלפיות, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
18:10-18:30 - בית כנסת בית מאיר, רחוב בילו יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
18:25-18:35 - מרכז הבשר" ברח' לשם מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
18:30-18:40 - "המאפה של אודטה" רחוב האודם 21 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
18:30-18:45 - סופר מאיר, רחוב סעדיה חתוכה, יהוד (יהוד-מונוסון)
12/03/2020
18:35-18:45 - עידן הפרי והירק" ברח' לשם מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
18:40-18:50 - עידן הפרי והירק" רחוב לשם 69 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
18:50-19:00 - סופר קייזר רחוב אבני חושן 21 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
19:00-19:05 - חנות "YELLOW השקמה" תחנת דלק "פז השקמה" בית קמה כביש 6 צפון (כביש 6)
12/03/2020
19:00-19:30 - סינמה סיטי נתניה (נתניה)
12/03/2020
19:00-21:00 - קרוספיט הרצליה, קיבוץ גליל ים (גליל ים)
12/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
12/03/2020
19:30-20:00 - מארלוזורוב ויצמן ת"א תחנה מס' 13 עד תחנת עד"ש שפיק מס' 46 בפ"ת. (תל אביב -יפו)
12/03/2020
19:30-21:00 - מוקד מכבי , רחוב רבי עקיבא 84, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
19:30-21:30 - בר "קוקטילים 223", רחוב דיזינגוף 223, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
19:40-23:00 - מרפאת רוקח של כללית, רח' שרי ישראל ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
19:55-20:30 - ית הכנסת ברחוב הרב מנהר 4, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
12/03/2020
20:00-20:10 - סופרפארם קניון עזריאלי מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
20:00-21:00 - סופר אושר עד באזור התעשייה חדרה (חדרה)
12/03/2020
20:00-21:00 - סופרמרקט יוחננוף, צומת ביל"ו (כפר ביל"ו)
12/03/2020
20:00-21:30 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
12/03/2020
20:10-20:20 - יינות ביתן" קניון עזריאלי מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
20:30-01:00 - אולם החברים בעתניאל (עתניאל)
12/03/2020
20:30-20:50 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
12/03/2020
20:45-21:00 - בית כנסת משכן שלמה, רח' ענבר 17 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
20:45-21:00 - חנות שייפון ליד תחנה מרכזית, קרית גת (קריית גת)
12/03/2020
21:30-00:59 - אגנס, רחוב אבן גבירול 129, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
21:30-03:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
21:30-23:00 - מתנ"ס רמת ידין דורה, רח' נחום 35, נתניה (נתניה)
12/03/2020
21:45-23:00 - בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
12/03/2020
22:00-23:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
12/03/2020
22:00-23:59 - בית המדרש ישיבת הר עציון, ישוב אלון שבות (אלון שבות)
12/03/2020
22:00-23:59 - בית קפה "מיכליס" ישפרו סנטר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
12/03/2020
22:00-23:59 - ישיבת חינוך לנער, צפת (צפת)
12/03/2020
23:00-03:00 - בר "דיזי פרידשון", דיזינגוף 131, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
23:00-23:15 - סופרמרקט am:pm, רח' שינקין 59 פינת אחד העם, תל אביב (תל אביב -יפו)
12/03/2020
23:00-23:59 - פאב "דרינק פוינט", רח' הסיבים 7, פתח תקווה (פתח תקווה)
12/03/2020
23:15-00:45 - סופר פארם "צמרות", רחוב צמרות 2, הרצליה (הרצלייה)
12/03/2020
לא ידוע- - יס פלאנט ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
00:00-00:30 - אולמי אצולת העמק, עפולה (עפולה)
11/03/2020
00:00-01:00 - בית חב"ד טירת הכרמל (טירת כרמל)
11/03/2020
00:00-01:30 - מועדון האומן בירושלים (ירושלים)
11/03/2020
00:00-05:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
11/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
00:02-23:58 - אולמי ריבקין, רחוב הרבי מלובאוויטש 3, כפר חב"ד (כפר חב"ד)
11/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
11/03/2020
00:30-04:30 - מסיבה ב"האנגר 11" רח' יורדי הסירה 1, ת"א (תל אביב -יפו)
11/03/2020
01:00-03:30 - ברקה בבאר שבע (באר שבע)
11/03/2020
01:00-05:00 - בית כנסת הרשב"י מגדל העמק (מגדל העמק)
11/03/2020
01:00-23:59 - ישיבת חב"ד הגדולה, צפת (צפת)
11/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת ברסלב מגדל העמק (מגדל העמק)
11/03/2020
05:15-06:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
11/03/2020
05:15-07:00 - בית כנסת "אוהלי יוסף ושרה", רחוב יצחק טוניק, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
05:15-07:30 - ית הכנסת 'תפארת ציון ושרה', הרב מנהר 20, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
11/03/2020
05:45-06:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
11/03/2020
06:00-09:00 - כולל ברסלב", רח' אלשיך 5, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
06:30-07:00 - בית כנסת "חושן" רחוב הבדולח 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
06:30-12:30 - קופ"ח מכבי רח' המרד 27, ת"א (תל אביב -יפו)
11/03/2020
07:00-10:00 - נתבג (נמל תעופה בן-גוריון)
11/03/2020
07:15-09:00 - בית הכנסת "אוהל יוסף ושרה" ברחוב יצחק טוניק 24 ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
07:15-09:00 - בית מדרש עטרת ישראל הישן, רחוב קאסוטו 20, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
07:15-09:00 - קאסוטו 20 בית וגן ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
11/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
11/03/2020
07:30-08:45 - בית הכנסת "שירת גנים" סביון 9 ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
07:30-09:00 - בית הכנסת 'אוהלי יוסף ושרה' יצחק טוניק בירושלים (ירושלים)
11/03/2020
07:30-09:00 - בית כנסת "אוהלי יוסף ושרה", רחוב יצחק טוניק, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
08:00-08:40 - בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת (אפרת)
11/03/2020
08:00-09:30 - מכללת רופין (מדרשת רופין)
11/03/2020
08:00-13:00 - בית ספר מקיף חטיבה תיכון בוקעתא (באר שבע)
11/03/2020
08:00-13:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
11/03/2020
08:00-20:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
11/03/2020
08:15-09:00 - בית כנסת "אבני חושן" רח' בדולח 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
08:15-15:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
11/03/2020
08:20-09:20 - בית הכנסת 'אור הצפון' ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
08:20-09:30 - בית כנסת ברסלב, רחוב סעדיה יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
08:30-09:30 - בית כנסת "בית מנחם" כפר חב''ד (כפר חב"ד)
11/03/2020
08:30-09:30 - קפה נורדאו ת"א רחוב נחלת בנימין 27 (תל אביב -יפו)
11/03/2020
08:30-10:30 - בית הכנסת "בית אברהם", רחוב אזניים לתורה 1, קרית יערים (טלז סטון) (קריית יערים)
11/03/2020
08:30-12:30 - בית הכנסת "פאר יוסף דעעש", רחוב מירסקי 7, רמות, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
08:45-11:00 - בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
09:00-10:30 - בית הכנסת "איצקוביץ" , רח' הרב שך 4 , בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
09:00-10:30 - בית הכנסת "איצקוביץ", רח' הרב שך 4, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
09:00-13:00 - מכללת HIT רח' גולומב 52, חולון (חולון)
11/03/2020
09:00-18:00 - בית קפה "קפה קפה", רחוב יורדי ים 1, הרצליה (הרצלייה)
11/03/2020
09:30-10:10 - בית הכנסת האשכנזי, רח' ההגנה, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
09:30-10:30 - מכון ,IVF בי"ח אלישע, חיפה (חיפה)
11/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
09:30-17:30 - רחוב ברנר 5 תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
09:40-10:00 - ניו פארם" בקניון שבצומת גוש עציון (צומת גוש עציון)
11/03/2020
09:45-14:00 - מכללת רופין 1 (מדרשת רופין)
11/03/2020
10:00-10:20 - סופר "מגה" בקניון עזריאלי, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
10:00-10:30 - קופת חולים כללית, הרצל 7 כפר יונה (כפר יונה)
11/03/2020
10:00-11:00 - בית קפה איטס בית חנה, רחוב אד"ם הכהן 1, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
10:00-11:00 - מס הכנסה עפולה (עפולה)
11/03/2020
10:00-11:45 - סופר "רמי לוי", כפר סבא. (כפר סבא)
11/03/2020
10:00-15:00 - ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
10:20-11:00 - קופת חולים כללית סניף חבד רחוב נחלת הר חבד 9 קרית מלאכי (קריית מלאכי)
11/03/2020
10:30-12:30 - שוק פורים תנועת נוער בני עקיבא סניף מקש ברח' פז 612 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
10:30-21:30 - חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134 בבני ברק (בני ברק)
11/03/2020
11:00-11:15 - סופר פארם" (קומה ראשונה) קניון עזריאלי, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
11:00-11:30 - קופת חולים כללית סניף חבד רחוב נחלת הר חבד 9 קרית מלאכי (קריית מלאכי)
11/03/2020
11:00-11:40 - קופ"ח כללית רחוב הפלמ"ח 17 רחובות (רחובות)
11/03/2020
11:15-11:30 - חנות "Be" קניון עזריאלי, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
11:45-12:15 - קליית חממה" סמוך לסופר "רמי לוי" כפר סבא. (כפר סבא)
11/03/2020
12:40-13:00 - צומת שילת (צומת שילת)
11/03/2020
12:45-14:30 - קופי בר, רחוב יד חרוצים 13, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
13:00-13:30 - בית הכנסת "בית ישראל", רח' אריה בן אליעזר 82, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
13:00-13:30 - בית כנסת "נץ דוד" גני תקווה (גני תקווה)
11/03/2020
13:00-14:00 - דרך מנחם בגין 23, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
13:00-14:00 - מסעדת טאיזו, מנחם בגין 23 תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
13:00-15:00 - אודיטוריום בנין צ'ק פוינט, אוניברסיטת תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
13:40-14:00 - התדהר 14, רעננה, 43665 (רעננה)
11/03/2020
14:00-14:05 - בית כנסת בניין "גטר" ברחוב שמשון הגיבור 7 פתח תקווה (פתח תקווה)
11/03/2020
14:00-14:15 - החרצית כפר יונה (כפר יונה)
11/03/2020
14:00-18:00 - מכללת HIT רח' גולומב 52, חולון (חולון)
11/03/2020
14:00-19:00 - חנות בגדים "סטודיו נועה", רח' הפרחים 18, רשפון (רשפון)
11/03/2020
14:15-15:45 - מכללת רופין 1 (מדרשת רופין)
11/03/2020
14:20-14:35 - סופר מגה בעיר מנחם בגין 44 כפר יונה (כפר יונה)
11/03/2020
14:30-16:00 - הוט סינמה, ישפרו סנטר, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
15:00-16:00 - בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
15:00-17:30 - רח' מעלות דפנה 139, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
15:15-16:45 - קפה ארומה, רח' קלאוזנר 8, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
16:00-17:00 - פיצה אורי", רח' ירמיהו 9 ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
16:00-20:00 - סופרמרקט "גנים", רח' לוחמי הגטאות 33, פתח תקווה (פתח תקווה)
11/03/2020
16:30-17:00 - רח' עמק דותן 49 מרכז רב- תחומי, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
17:00-17:15 - בית מרקחת קופת חולים מכבי רח' תלתן מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
17:00-17:15 - בית קפה בורקין, בנימינה (בנימינה-גבעת עדה)
11/03/2020
17:00-17:30 - , רח' חטיבת גולני 9, מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
17:00-18:00 - חוג ריקודי בנות, מועדון ישוב קדם (אבני חפץ)
11/03/2020
17:00-18:00 - סינמטק תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
17:00-22:00 - רח' צה"ל 2/13 בת ים (בת ים)
11/03/2020
17:15-17:45 - בית כנסת בית מאיר, רחוב בילו יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
17:30-18:00 - בית כנסת גני גאולה, רח' תכלת מרדכי 6, ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
17:30-18:00 - מרכול ויקטורי, רחוב לינקולן 13, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
17:30-18:20 - מכון כושר F45 Trainig Yigal Alon, מגדל אלון 2, רחוב יגאל אלון 94, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
17:30-19:45 - מסעדת FISHOP, שרונה מרקט תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
17:45-18:00 - בית חב"ד, יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
18:00-18:30 - בית כנסת בית מאיר, רחוב בילו יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת "ויז'ניץ ", רחוב תורת החיים 8, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
18:00-19:00 - בית קפה איזי קפה, רחוב ארלוזורוב 76, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
18:00-19:30 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
18:10-18:30 - קניון עזריאלי, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
18:30-18:35 - מרכז הבשר, רח' לשם מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
18:30-20:00 - בית כנסת יוצאי לוב מגדל העמק (מגדל העמק)
11/03/2020
18:30-20:00 - סניף בני עקיבא, ישראל גלילי 3 חולון (חולון)
11/03/2020
18:40-18:50 - עידן הפרי והירק רח' לשם מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
18:45-19:15 - קופת חולים כללית, גן יבנה (גן יבנה)
11/03/2020
18:50-19:00 - סופר קייזר – רח' אבני החושן מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
18:50-21:45 - רחוב המסגר 72, תל אביב (תל אביב -יפו)
11/03/2020
19:00-01:00 - מסעדת JEMS בקניון דרורים, לב השרון גלבוע (בני דרור)
11/03/2020
19:00-21:30 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
11/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
19:15-20:00 - סופרפארם קניון פרנדלי, גן יבנה (גן יבנה)
11/03/2020
19:30-00:30 - אולמי "אצולת העמק", עפולה (עפולה)
11/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
11/03/2020
19:30-20:00 - סופר "כל בו מאיר" וחנות "מוזלים" יהוד (יהוד-מונוסון)
11/03/2020
19:30-20:30 - טאבון" רח' רמתיים 90, הוד השרון (הוד השרון)
11/03/2020
19:30-21:00 - בקאנטרי קלאס בחדרה ברח' פרנק 17 (חדרה)
11/03/2020
19:30-21:20 - בית קולנוע "הוט סינמה" בישפרו סנטר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
19:30-23:59 - ולמי אצולת העמק, עפולה (עפולה)
11/03/2020
19:40-23:00 - מועדון פייס לנוער, רח' סיירת דוכיפת פסגת זאב (ירושלים)
11/03/2020
20:00-21:30 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
11/03/2020
20:00-22:30 - מסיבת פורים ברחוב אוסישקין 50 ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
20:00-22:30 - רחוב אוסישקין 50 ירושלים (ירושלים)
11/03/2020
20:30-20:45 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
11/03/2020
20:30-21:30 - חוג ריקודי בנות, מועדון ישוב קדם (אבני חפץ)
11/03/2020
20:45-21:00 - בית כנסת משכן שלמה, קהילת השחר רחוב ענבר פינת בדולח מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
11/03/2020
20:45-21:30 - קניון רננים, רעננה (רעננה)
11/03/2020
22:00-23:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
11/03/2020
לא ידוע- - תחנת בן גוריון פינת ז'בוטינסקי ר"ג (רמת גן)
11/03/2020
לא ידוע- - תחנת הקניון הגדול פ"ת (פתח תקווה)
11/03/2020
לא ידוע- - תחנת ז'בוטינסקי פינת קריניצי ר"ג (רמת גן)
10/03/2020
00:00-00:30 - מועדון Sura Mare, רחוב סעדיה גאון 24, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
00:00-02:00 - אולם "שבע" רח' הצפירה 21, ת"א (תל אביב -יפו)
10/03/2020
00:00-02:00 - מועדון נוער אור ישראלי (מגדל העמק)
10/03/2020
00:00-03:00 - מועדון "Sura Mare", רחוב סעדיה גאון 24, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
00:00-20:00 - ישיבת חב"ד קריית שמואל (חיפה)
10/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
10/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
00:00-23:59 - מועדון "זוזו", שדרות רוטשילד 32, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
10/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
10/03/2020
01:00-01:30 - חנות Yellow בתחנת דלק פז, דרך לוי אשכול 23 קריית אונו (קריית אונו)
10/03/2020
01:00-02:30 - ברקה בבאר שבע (באר שבע)
10/03/2020
01:00-02:30 - מסעדת "סוסו אנד סאן", רח' משה לוי 10, ראשון לציון (ראשון לציון)
10/03/2020
02:00-04:00 - מסיבת PURIMAGINE דרך קיבוץ גלויות 45 תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
03:00-05:00 - בית כנסת "אור ישראל" ברח' חבקוק 27, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
05:00-08:00 - בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
05:15-06:15 - בית הכנסת 'תפארת ציון ושרה', הרב מנהר 20, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
05:15-08:30 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
10/03/2020
05:20-05:40 - מקווה גברים, רח', בארי 7, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
10/03/2020
06:00-07:00 - מכון כושר קרוספיט – עתיר ידע 19, בכפר סבא1 (כפר סבא)
10/03/2020
06:00-09:00 - כולל ברסלב", רח' אלשיך 5, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
06:30-07:00 - ארוחת בוקר במלון דן פנורמה, חיפה (חיפה)
10/03/2020
06:30-23:00 - בית ספר עירוני ה', רח' אבנר חושן 57 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
07:00-02:00 - בית כנסת רשב"י מגדל העמק (מגדל העמק)
10/03/2020
07:00-08:00 - בית כנסת "אשכנזי", עינב. (ענב)
10/03/2020
07:00-08:00 - בית כנסת חבסוב קריית מלאכי (קריית מלאכי)
10/03/2020
07:00-08:30 - בית כנסת מגן שלמה, מושב גילת (גילת)
10/03/2020
07:00-08:45 - בית כנסת "כתר תורה", רחוב רחל 11, הרצליה (הרצלייה)
10/03/2020
07:00-09:00 - בית הכנסת פאר ששון בחדרה (חדרה)
10/03/2020
07:00-19:00 - בית הכנסת "חושן", רחוב בדולח 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
07:20-08:45 - בית כנסת אבני חושן שכונת קייזר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
07:30-08:00 - בית הכנסת "קול יהודה" בקריית יערים (קריית יערים)
10/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
10/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
10/03/2020
07:30-09:00 - בית הכנסת 'אוהבי ירושלים' ברח' בן שטח, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
07:30-09:00 - בית הכנסת יוצאי חברון, רח' בר אילן 7, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
07:30-09:00 - בית הכנסת תפארת נחמן (אולם גדול), רחוב אבן שפרוט 2, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
08:00-09:00 - חדר אוכל של קיבוץ מירום גולן (מרום גולן)
10/03/2020
08:00-09:00 - כנסיית מינזר סטלה מאריס חיפה. (חיפה)
10/03/2020
08:00-09:15 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
10/03/2020
08:00-09:30 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים (קריית יערים)
10/03/2020
08:00-10:00 - בית הכנסת המרוקאי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
10/03/2020
08:00-13:00 - בית ספר מקיף חטיבה תיכון בוקעתא (באר שבע)
10/03/2020
08:00-16:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
10/03/2020
08:15-15:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
10/03/2020
08:30-09:00 - סופרמרקט "נתיב החסד", רח' נויפלד 15, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
08:30-09:30 - בית הכנסת קומרנא, דבורה הנביאה 14, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
08:30-09:30 - בית כנסת "בית מנחם" כפר חב''ד (כפר חב"ד)
10/03/2020
08:40-09:00 - מרפאה כללית אופקים (מישור הגפן) (אופקים)
10/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
09:00-11:00 - בית כנסת נחום יצחק בכפר חבד (כפר חב"ד)
10/03/2020
09:00-20:45 - בית קפה "קפה קפה", רחוב יורדי ים 1, הרצליה (הרצלייה)
10/03/2020
09:15-09:30 - תצפית ברח' יפה נוף, ליד גני הבהאיים, חיפה. (חיפה)
10/03/2020
09:30-10:00 - מקווה רחוב רבינה 16 בבני ברק (בני ברק)
10/03/2020
09:30-10:30 - בית קפה- מאפייה ברחוב קריניצי 23, רמת גן (רמת גן)
10/03/2020
09:30-11:00 - בית כנסת חושן רח' בדולח 12 מודיעין1 (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
09:30-22:30 - בית כנסת ויזניץ בני ברק  ברחוב תורת חיים (בני ברק)
10/03/2020
10:00-12:00 - לייזר טאג חיפה (חיפה)
10/03/2020
10:00-13:40 - מסעדת קובה׳לה, רחוב הדקל 1, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
10:00-15:00 - ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
10:10-11:00 - בית כנסת ויזניץ בני ברק  ברחוב תורת חיים (בני ברק)
10/03/2020
10:15-11:15 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" מניין נשים רחוב גורדון 1 קריית יערים (קריית יערים)
10/03/2020
10:30-11:30 - נתיב השיירות 4, מזכרת בתיה, ישראל (מזכרת בתיה)
10/03/2020
10:30-12:00 - כנסית הבשורה, נצרת (נצרת)
10/03/2020
10:30-12:30 - ידיעות אחרונות ברחוב נוח מוזס ,1 ראשון לציון (ראשון לציון)
10/03/2020
11:00-11:30 - סופר פארם מרכז גירון בן גוריון 21 אשקלון (אשקלון)
10/03/2020
11:00-11:45 - קפה קפה, קיבוץ יפעת (יפעת)
10/03/2020
11:00-12:00 - בית הכנסת המרכזי בעתניאל (עתניאל)
10/03/2020
11:00-12:00 - גן שעשועים ברח' הרצל ביהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
11:30-13:00 - מחסני חשמל" ברחוב יגאל אלון 127, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
11:30-13:00 - סופר ויקטורי, רח' שבעת הכוכבים 8, הרצליה (הרצלייה)
10/03/2020
11:45-12:00 - אמפי פארק יצחקי" מזכרת בתיה (מזכרת בתיה)
10/03/2020
11:50-12:25 - סופר מגה בעיר מנחם בגין 44 כפר יונה (כפר יונה)
10/03/2020
12:00-12:30 - סעודת פורים, רחוב דמשק אליעזר, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
12:00-13:00 - א. צהריים מסעדת מערות הבית החדש בנצרת. (נצרת)
10/03/2020
12:00-13:00 - בית כנסת "בית אל" יהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
12:00-13:00 - מרכז מזון, נהלל (נהלל)
10/03/2020
12:30-13:30 - צ'יקן סטיישן מגדלי אלון, רח' יגאל אלון 94, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
12:45-13:00 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
13:00-13:30 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
10/03/2020
13:00-13:40 - ביקור בבית הספר הבפטיסטי כולל אולם הכנסיה (נצרת)
10/03/2020
13:00-14:30 - הום סנטר, רח' שבעת הכוכבים 8, הרצליה (הרצלייה)
10/03/2020
13:30-14:30 - ארקפה" ברחוב מנחם בגין בגין 11, רמת גן (רמת גן)
10/03/2020
14:00-14:30 - רח' גורדון 13, יהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
14:00-14:40 - כנסיה החתונה קתולית (פרנסיסקנים)בכפר כנא. (כפר כנא)
10/03/2020
14:00-14:45 - אוהל קריאת מגילה, פנחס לבון 13 חולון (חולון)
10/03/2020
14:00-15:00 - חנות "בנא משקאות" בקניון פרץ סנטר בדימונה (דימונה)
10/03/2020
14:00-18:15 - כוכב הים, קיסריה (קיסריה)
10/03/2020
14:00-19:00 - אולם האירועים "כוכב הים" בקיסריה, קיבוץ שדות ים (שדות ים)
10/03/2020
14:00-19:00 - אולם שמחות "קרן החסד", רחוב הושע 20, בני בר (בני ברק)
10/03/2020
14:00-19:00 - חנות בגדים "סטודיו נועה", רח' הפרחים 18, רשפון (רשפון)
10/03/2020
14:00-20:00 - מרפאת מכבי דנט בנתיבות (נתיבות)
10/03/2020
14:40-15:00 - ביקור בחנות מזכרות של אנוואר בלאן(באמצע המדרגות לכיוון החניה של האוטובוסים לכנסיה הקתולית בכפר כנא) (כפר כנא)
10/03/2020
15:00-16:00 - בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
15:00-17:30 - בית כנסת ויזניץ בני ברק  ברחוב תורת חיים (בני ברק)
10/03/2020
15:00-18:30 - אולם אירועים "כוכב הים" בקיבוץ שדות ים (שדות ים)
10/03/2020
15:30-16:00 - סופרפארם קניון חולון, גולדה מאיר 7 (חולון)
10/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
15:50-17:00 - ביקור בכנסיית ההתגלות בהר תבור (הר תבור)
10/03/2020
16:00-21:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
10/03/2020
16:15-17:30 - קפה ג'ו קניון חולון, גולדה מאיר 7 (חולון)
10/03/2020
16:30-18:30 - הרב שמעון וינגר ביהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
17:00-18:00 - בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
17:00-18:00 - סעודת פורים, רחוב טל חיים 8, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
17:00-19:30 - בית הכנסת ברחוב הרב מנהר 4, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
17:00-19:30 - קולנוע הוט, ישפרו סנטר, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
10/03/2020
17:00-21:00 - מועדון נוער "אור ישראל" מגדל העמק (מגדל העמק)
10/03/2020
17:30-18:00 - סופר פארם גראנד קניון באר שבע שדרות דוד טוביהו 125 באר שבע (באר שבע)
10/03/2020
17:30-18:30 - בית כנסת "אוהבי ירושלים", רחוב שמעון בן שטח, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
17:30-18:30 - בית קפה ארומה גראנד קניון באר שבע שדרות דוד טוביהו 125 באר שבע (באר שבע)
10/03/2020
17:30-19:15 - בית הכנסת 'אמונה שלמה', הרב אשריאל בוזגלו, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
17:30-20:30 - קניון מלחה בירושלים (ירושלים)
10/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
18:00-18:45 - בית כנסת ישקלוב, רח' שאולזון 1, הר נוף, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
18:00-19:00 - קבלת חדרים בלובי מלון קיסר טבריה (טבריה)
10/03/2020
18:00-19:00 - קריאת מגילה באולם של המתנ"ס הקהילתי בשכונת קריית מנחם בירושלים (ירושלים)
10/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
18:30-19:00 - בית הכנסת 'אור הצפון' ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
18:30-20:00 - בית כנסת עץ החיים, חזון אי"ש 10, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
18:45-20:30 - בית הכנסת "פאר יוסף דעעש", רחוב מירסקי 7, רמות, ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
19:00-19:30 - בית כנסת "אור אבנר" יהוד (יהוד-מונוסון)
10/03/2020
19:00-19:30 - שווארמה דבוש, כיכר רבין תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
19:00-20:30 - ארוחת ערב במלון קיסר בטבריה (טבריה)
10/03/2020
19:00-21:00 - בית הכנסת 'קהילת צעירים' חיב"ה ברחוב שמעוני בירושלים (ירושלים)
10/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
19:30-00:00 - בית הכנסת המרכזי "חסידי ויז'ניץ'", רחוב שלמה המלך 18, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
10/03/2020
19:30-21:30 - מסעדת לירי לאונג', רשפון (רשפון)
10/03/2020
19:40-23:00 - בית העלמין אלון מורה (אלון מורה)
10/03/2020
19:40-23:00 - ישיבת מקור חיים כפר עציון (כפר עציון)
10/03/2020
20:00-21:00 - מסעדת נישי, שד' בן-עמי 113 בנתניה (נתניה)
10/03/2020
20:00-23:00 - אולם אירועים "גן הוורדים", רח' הרצל 150 בראשל"צ (ראשון לציון)
10/03/2020
20:00-23:59 - בית חב"ד טירת הכרמל (טירת כרמל)
10/03/2020
20:20-21:45 - מסעדת אונזה, רחוב רבי חנינא 3 ,תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
20:30-20:45 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (בני ברק)
10/03/2020
20:30-21:00 - בית כנסת "נאות יוסף"- קומת קרקע, רח' יואל 16, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
20:30-22:00 - שדרות רוטשילד 45, תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
20:45-22:30 - בית קפה "נוף ים", רחוב הפרסה 7, הרצליה (הרצלייה)
10/03/2020
21:00-01:00 - בית הפלמ"ח' ברח' הפלמ"ח 53 בירושלים (ירושלים)
10/03/2020
21:00-21:40 - בית הכנסת "אוהל יוסף ושרה" ברחוב יצחק טוניק 24 ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
21:00-22:00 - בית כנסת חבד המרכזי, רח' צמח צדק, לוד (לוד)
10/03/2020
21:00-22:00 - מכון הרבנים, קרית ארבע (קריית ארבע)
10/03/2020
21:00-23:00 - סופר דאבח, מתחם איקאה, באר שבע (באר שבע)
10/03/2020
21:00-23:59 - 'בית הפלמ"ח' ברח' הפלמ"ח 53 בירושלים (ירושלים)
10/03/2020
21:00-23:59 - בית נבון" רחוב  הנביאים 54 ירושלים (ירושלים)
10/03/2020
22:00-22:15 - בית כנסת בבית מדרש "אוהלי שם" רח' נהר שלום כוכב יעקב (כוכב יעקב)
10/03/2020
22:00-22:30 - מסעדת כאנפה, רחוב עולי ציון 24 (תל אביב -יפו)
10/03/2020
22:00-23:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
10/03/2020
22:00-23:00 - האנגר 11, נמל תל אביב (תל אביב -יפו)
10/03/2020
22:30-23:00 - מסעדת BBB מרכז ביג חיל הנדסה 1 באר שבע (באר שבע)
10/03/2020
23:30-02:15 - מסיבת פורים במועדון פורום באר שבע (באר שבע)
10/03/2020
לא ידוע- - סינמה סיטי ירושלים בסרט 'סודות מדינה' אולם 8 (ירושלים)
09/03/2020
00:00-03:30 - אולמי עדיה, יבנה (יבנה)
09/03/2020
00:00-05:00 - מיון פנימי במרכז רפואי סורוקה (באר שבע)
09/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
09/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
00:00-23:59 - ישיבת חב"ד קריית שמואל (חיפה)
09/03/2020
00:00-23:59 - מועדון "זוזו", שדרות רוטשילד 32, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
00:00-23:59 - מרפאת מטודלה של קופת חולים כללית ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
09/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
09/03/2020
05:00-07:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
09/03/2020
05:15-07:00 - בית הכנסת 'תפארת ציון ושרה', הרב מנהר 20, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
05:30-06:30 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
05:30-07:00 - בית כנסת עץ החיים, חזון אי"ש 10, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
05:45-06:20 - בית כנסת "משכנות נריה", אלעד (אלעד)
09/03/2020
06:00-09:00 - כולל ברסלב", רח' אלשיך 5, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
06:30-07:15 - ארוחת בוקר במלון דן פנורמה בתל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
07:00-08:00 - סניף "כרמים", קופת חולים כללית, ראשון לציון (ראשון לציון)
09/03/2020
07:00-19:00 - בית כנסת משכן נתן צפת (צפת)
09/03/2020
07:00-21:00 - רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
07:15-18:10 - בית הכנסת ברחוב הרב מנהר 4, הר חומה, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק (בני ברק)
09/03/2020
07:30-08:00 - בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק (בני ברק)
09/03/2020
07:30-16:00 - מעון יום של חבד של נורית קרומבי,צפת (צפת)
09/03/2020
07:55-08:05 - מעון "ניצנים", עינב. (ענב)
09/03/2020
08:00-09:00 - בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת (אפרת)
09/03/2020
08:00-10:00 - ישרוטל ים המלח, עין בוקק (ים המלח - בתי מלון)
09/03/2020
08:00-13:00 - בית ספר מקיף חטיבה תיכון בוקעתא (באר שבע)
09/03/2020
08:00-15:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
09/03/2020
08:00-15:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
09/03/2020
08:00-15:00 - תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
08:00-16:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
09/03/2020
08:00-18:00 - חנות "קייטרינג יגאל נגיעות", רחוב קדושי השואה 56, הרצליה (הרצלייה)
09/03/2020
08:00-18:00 - מרפאת עיניים, שערי העיר, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
08:15-09:00 - בית כנסת "משכן שלמה", רחוב ענבר 17, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
08:15-14:30 - בנק יהב עפולה (עפולה)
09/03/2020
08:30-10:30 - טיול ביפו ליד מסעדת סנט ג'ורג', יפו העתיקה, סיור בסמטאות, ירידה לכיוון הכנסייה הגדולה סאן פטרוס, הליכה דרך המדרגות לתחנת אוטובוס מול הכניסה לנמל. (תל אביב -יפו)
09/03/2020
08:30-11:30 - מרפאות השיניים בבית החולים הדסה עין כרם (ירושלים)
09/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
09:00-10:00 - סופר "יוחננוף" ישפרו סנטר, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
09:00-10:30 - קופת חולים כללית, הרצל 7 כפר יונה (כפר יונה)
09/03/2020
09:00-13:00 - ישיבה מתובתא מגדל העמק (מגדל העמק)
09/03/2020
09:05-09:40 - קניון רחובות (רחובות)
09/03/2020
09:30-10:30 - שגרירות צרפת תל-אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
09:30-13:00 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
09:30-13:00 - שיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
09/03/2020
09:30-16:00 - אוניברסיטת בר אילן (רמת גן)
09/03/2020
10:00-12:45 - מכבידנט, רח' תלתן 8, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
10:00-15:00 - ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
10:00-17:00 - חנות "קייטרינג יגאל נגיעות", רחוב קדושי השואה 56, הרצליה (הרצלייה)
09/03/2020
10:15-10:25 - חנות "פעמית סטור" ישפרו סנטר, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
10:15-10:50 - ברכול אושיות רחובות (רחובות)
09/03/2020
10:20-11:00 - קופת חולים כללית סניף חבד רחוב נחלת הר חבד 9 קרית מלאכי (קריית מלאכי)
09/03/2020
10:30-11:10 - האורגים 6, אזור התעשיה הקלה, טופ סנטר (אשדוד)
09/03/2020
10:30-11:15 - סופרמרקט יש, צפת (צפת)
09/03/2020
11:00-11:30 - סופר יוחננוף, רחוב ניסנבוים יצחק 37, בת ים (בת ים)
09/03/2020
11:00-11:30 - קופת חולים כללית סניף חבד רחוב נחלת הר חבד 9 קרית מלאכי (קריית מלאכי)
09/03/2020
11:00-12:00 - הליכה לאורך שוק הכרמל בתל אביב, ללא כניסה לחנויות. (תל אביב -יפו)
09/03/2020
12:00-12:15 - סופר "מרקט בעיר", גן יבנה (גן יבנה)
09/03/2020
12:00-13:00 - בנק פועלים ברחוב ישראל גורי 34, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
12:00-13:00 - הברזל 21, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
12:00-13:00 - כולל מרקט חב"ד איזור תעשייה (צפת)
09/03/2020
12:00-17:00 - מכללת רופין (מדרשת רופין)
09/03/2020
12:30-13:00 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
09/03/2020
12:30-13:00 - הבנק הבינלאומי, רח' ילדי טהרן, ראשון לציון (ראשון לציון)
09/03/2020
12:30-13:30 - גן לאומי קיסריה (קיסריה)
09/03/2020
12:30-14:30 - סינמה סיטי (ראשון לציון)
09/03/2020
12:30-14:30 - רמי לוי, מתחם ישפרו, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
12:45-13:00 - מכללת רופין (מדרשת רופין)
09/03/2020
13:00-15:00 - מסעדת דוניאנא (בונירם), עיר עתיקה 11, עכו (עכו)
09/03/2020
13:30-14:30 - מסעדה סינית הונג קונג דים סאם ברחוב בן יהודה 9 תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
13:30-15:45 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
09/03/2020
13:50-14:45 - מסעדת מיזייד בדאלית אל כרמל (דאלית אל-כרמל)
09/03/2020
14:00-14:20 - בית חולים "הדסה עין כרם", ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
14:00-16:00 - קניון רמי לוי (מבשרת ציון)
09/03/2020
14:00-17:00 - פועה" ברחוב רבי יונתן 8 ביפו (תל אביב -יפו)
09/03/2020
14:10-14:30 - בית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
14:30-15:00 - בגלדריה Anita רחוב שבזי 23 פינת פינס 40 תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
15:00-02:00 - קיבוץ מגדל עוז בגוש עציון (מגדל עוז)
09/03/2020
15:00-16:00 - בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
15:30-16:30 - בית קפה נונה רח' אבן גבירול 44, ת"א (תל אביב -יפו)
09/03/2020
15:30-17:00 - ביקור באולם האבירים, בעכו (עכו)
09/03/2020
15:30-22:30 - קניון "אבנת", רחוב ז'בוטינסקי 72, פתח תקווה (פתח תקווה)
09/03/2020
15:45-16:10 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
16:00-16:10 - בית מרקחת בסופרפארם בקניון דימונה (דימונה)
09/03/2020
16:15-21:00 - בית קפה "קפה קפה", רחוב יורדי ים 1, הרצליה (הרצלייה)
09/03/2020
17:00-18:00 - בית הכנסת "שירת גנים" רחוב הסביון 9 ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
17:00-18:30 - בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
17:00-19:00 - מכללת רופין (מדרשת רופין)
09/03/2020
17:00-19:30 - בית הכנסת המרכזי "חסידי ויז'ניץ'", רחוב שלמה המלך 18, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
17:00-19:30 - בית כנסת "אור לשבים" יהוד (יהוד-מונוסון)
09/03/2020
17:10-17:24 - מכולת פוליצר, כפר ויתקין (כפר ויתקין)
09/03/2020
17:15-17:50 - בית הכנסת "מנוחת שלמה" רחוב קאסוטו 14 בית וגן ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
17:20-17:35 - בנק מסד רחוב שמאי 16 ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
17:20-17:40 - בית כנסת "משכן שלמה", רחוב ענבר 17, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
17:30-17:50 - בית הכנסת מנוחת שלמה, רחוב קאסוטו 14, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
17:30-19:30 - מכון לב בגבעת מרדכי, ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
17:45-19:30 - בית כנסת ספרדי, עזרת נשים,  ענב (ענב)
09/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
09/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת "חושן", רחוב בדולח 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
09/03/2020
18:00-19:00 - בית הכנסת יוצאי חברון, רח' בר אילן 7, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
18:00-19:00 - בית כנסת ויזניץ בני ברק  ברחוב תורת חיים (בני ברק)
09/03/2020
18:00-19:00 - בית כנסת מלכות מיכאל מגדל העמק (מגדל העמק)
09/03/2020
18:00-19:00 - קבלת חדרים בלובי מלון דן פנורמה,חיפה (חיפה)
09/03/2020
18:00-19:30 - בית הכנסת אוהל אבנר ברחוב דגניה 40 באור יהודה (אור יהודה)
09/03/2020
18:00-19:30 - בית הכנסת תפארת נחמן (אולם קטן), רחוב אבן שפרוט 2, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
18:00-20:00 - בית כנסת שכונת תמר אפרת (אפרת)
09/03/2020
18:15-18:45 - קניון עזריאלי מודיעין חנות קולומביה (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
18:15-19:15 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" רחוב גורדון 1 קריית יערים (קריית יערים)
09/03/2020
18:30-19:30 - בית הספר אמי"ת בנות, רח' עמק זבולון מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
18:30-19:30 - בית כנסת חבסוב קריית מלאכי (קריית מלאכי)
09/03/2020
18:30-20:00 - בית הכנסת קומרנא, רח' דבורה הנביאה 14, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
18:30-20:30 - קניון מלחה בירושלים (ירושלים)
09/03/2020
18:45-19:30 - מסעדת גריל 443 (שילת)
09/03/2020
19:00-20:00 - בית הכנסת פאר ששון בחדרה (חדרה)
09/03/2020
19:00-20:00 - קולנוע פאר", רח' ישעיהו 1, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
19:00-20:30 - ארוחת ערב במלון דן פנורמה, חיפה (חיפה)
09/03/2020
19:00-20:30 - בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
19:15-19:40 - כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
19:30-20:00 - בית כנסת "מאור שרגא", אלעד (אלעד)
09/03/2020
19:30-21:00 - רחוב דליה 23 בת ים (בת ים)
09/03/2020
19:30-21:30 - מסעדת הבוקרים, קיבוץ מירום גולן, רמת הגולן (מרום גולן)
09/03/2020
20:00-21:00 - בית הכנסת המרכזי בעתניאל (עתניאל)
09/03/2020
20:00-21:00 - בית הכנסת קרית שנף, קרית גת (קריית גת)
09/03/2020
20:00-22:00 - אולמי ""סליה"", רחוב המרכבה 40 חולון (חולון)
09/03/2020
20:00-22:00 - חדר כושר "הולמס פלייס", הנרי קנדל 10, באר שבע (באר שבע)
09/03/2020
20:15-21:00 - מכון הכושר Metro, רחוב עליית הנוער 27 פינת התעש 1, גבעתיים (גבעתיים)
09/03/2020
20:30-02:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
20:30-02:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
09/03/2020
20:30-21:00 - בית כנסת "אהבה ואחווה" פנחס לבון 3 חולון (חולון)
09/03/2020
20:30-23:00 - אולם ספורט "דרכי יהודה" רח' יהלום 52 מודיעין1 (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
20:30-23:00 - בית ספר "דרכי יהודה", רחוב יהלום 52, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
20:30-23:59 - מועדון נוער אור ישראלי (מגדל העמק)
09/03/2020
20:45-21:45 - בית כנסת "היכל מרדכי", רחוב הנשיא יצחק בן צבי 134, הרצליה (הרצלייה)
09/03/2020
21:00-01:00 - ב'פלורנטינה' בדרום תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
21:00-23:30 - מועדון הנוער עתניאל (עתניאל)
09/03/2020
21:00-23:59 - אולם "שבע" רח' הצפירה 21, ת"א (תל אביב -יפו)
09/03/2020
21:00-23:59 - מסיבת פורים ב'פלורנטינה' בדרום תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
21:20-22:00 - בית חב"ד רובע הבנים, קרית גת (קריית גת)
09/03/2020
21:30-00:30 - בית כנסת ויזניץ בני ברק  ברחוב תורת חיים (בני ברק)
09/03/2020
21:30-23:00 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
09/03/2020
22:00-22:15 - פופא טבקו, רחוב האודם 23, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
09/03/2020
22:00-23:00 - בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק (בני ברק)
09/03/2020
22:35-22:45 - מסעדת JEMS קניון דרורים (בני דרור)
09/03/2020
23:00-23:59 - מועדון "Sura Mare", רחוב סעדיה גאון 24, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
23:00-23:59 - מועדון Sura Mare, רחוב סעדיה גאון 24, תל אביב (תל אביב -יפו)
09/03/2020
לא ידוע- - בית כנסת "תולדות יצחק ויהודה", ע"ש זבולון המר, ראשון לציון. (ראשון לציון)
09/03/2020
לא ידוע- - מכון לב בגבעת מרדכי, ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
08/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
00:01-23:59 - בית הכנסת "שכונת תמר", אפרת (אפרת)
08/03/2020
00:02-23:58 - בית כנסת מרכזי התמר, אפרת (אפרת)
08/03/2020
00:02-23:58 - חנות לבגדי נשים "לילוש" בקרית ים - שד' ירושלים 51 (קריית ים)
08/03/2020
00:30-03:00 - מועדון "כולי עלמא" רח' מקווה ישראל 10, ת"א (תל אביב -יפו)
08/03/2020
01:00-02:00 - שאטל לחניון טווח ארוך בנתב"ג. (נמל תעופה בן-גוריון)
08/03/2020
05:30-06:00 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
08/03/2020
07:00-15:00 - נופי ירושלים" רחוב שחראי 24 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
07:20-08:00 - בית הכנסת "חושן", רחוב בדולח 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
08/03/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
08/03/2020
07:30-16:00 - מעון יום של חבד של נורית קרומבי, צפת (צפת)
08/03/2020
08:00-08:30 - גן גפן ב' עפולה (עפולה)
08/03/2020
08:00-08:30 - הירקון 99, תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
08:00-08:30 - מלון דן תל אביב, רחוב הירקון 99 תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
08:00-10:00 - בית כנסת לוי יצחק צפת (צפת)
08/03/2020
08:00-10:00 - מלון בראשית, דרך בראשית 1, מצפה רמון (מצפה רמון)
08/03/2020
08:00-12:00 - מכון ,IVF בי"ח אלישע, חיפה (חיפה)
08/03/2020
08:00-13:30 - בית הספר "דביר" בישוב עתניאל (עתניאל)
08/03/2020
08:00-14:00 - בית הספר "דרכי שרה" רחוב בית הדפוס ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
08:00-15:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
08/03/2020
08:00-15:00 - תלמוד תורה "דיברות משה" רחוב קצנלבוגן 83 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
08:00-16:00 - בי"ס בני עקיבא נתיבות חיים בפסגת זאב, ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
08:00-16:00 - קופת חולים כללית, כסיפה א' (כסיפה)
08/03/2020
08:00-18:00 - מרפאת עיניים, שערי העיר, ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
08:15-09:00 - מכבידנט, רח' תלתן 8, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
08:30-09:15 - קופ"ח כללית רחוב הפלמ"ח 17 רחובות (רחובות)
08/03/2020
08:30-11:00 - בית קפה "קפה קפה", רחוב יורדי ים 1, הרצליה (הרצלייה)
08/03/2020
08:45-08:55 - חיים סירני 1, רחובות (רחובות)
08/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
09:00-10:45 - בריאות כללית מרפאת אופקים ב' (אופקים)
08/03/2020
09:00-10:45 - קופ"ח כללית ב' אופקים (אופקים)
08/03/2020
09:00-12:00 - בית ספר עירוני ה', רח' אבנר חושן 57 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
09:00-12:45 - בית הספר עמית דביר רח' עליית הנוער 2 בבית שמש (בית שמש)
08/03/2020
09:00-16:15 - קניון "אבנת", רחוב ז'בוטינסקי 72, פתח תקווה (פתח תקווה)
08/03/2020
09:00-18:00 - ישיבה מתובתא מגדל העמק (מגדל העמק)
08/03/2020
09:15-13:00 - אוניברסיטת בר אילן (רמת גן)
08/03/2020
09:20-09:44 - סופר מגה בעיר מנחם בגין 44 כפר יונה (כפר יונה)
08/03/2020
09:30-10:30 - ארוחת בוקר במלון דן פנורמה בתל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
09:30-12:00 - הרקדה במרכז הימי קיסריה (שדות ים)
08/03/2020
10:00-11:30 - מסעדת יאמיז עפולה (עפולה)
08/03/2020
10:50-11:30 - סניף "כרמים", קופת חולים כללית, ראשון לציון (ראשון לציון)
08/03/2020
11:00-11:15 - קופת חולים מכבי, רח' תלתן 8 מודיעין. (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
11:00-11:30 - קופ"ח לאומית לילינבלום נתניה (נתניה)
08/03/2020
11:00-12:30 - בפוליצר חדרה ברח' רמב"ם 24 (חדרה)
08/03/2020
11:30-12:30 - מכבידנט, רח' תלתן 8, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
12:00-12:10 - סניף הבנק הבינלאומי ברחוב כנפי נשרים ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
12:00-12:30 - היהודים 128, ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
12:00-12:30 - קפה נאמן, רחוב היהודים 128 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
12:00-13:00 - שופרסל – אזור תעשייה סגולה (פתח תקווה)
08/03/2020
12:00-15:00 - אושר עד, מערב ראשון לציון (ראשון לציון)
08/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
08/03/2020
13:00-13:30 - סינמה סיטי, ראשון לציון (ראשון לציון)
08/03/2020
13:00-13:40 - מסעדת "שניצל יאנו", רחוב אורנים 1, גבעת שמואל (גבעת שמואל)
08/03/2020
13:00-14:00 - סופרמרקט "מגה בעיר", רחוב הרצל 75 , רמת גן (רמת גן)
08/03/2020
13:00-14:00 - שהייה בלובי המלון (תל אביב -יפו)
08/03/2020
13:30-15:00 - סינמה סיטי, ראשון לציון (ראשון לציון)
08/03/2020
13:40-18:00 - אוניברסיטת בר אילן (רמת גן)
08/03/2020
14:00-15:00 - מפעל "שומרי איכות", רחוב מכתש 3, חולון (חולון)
08/03/2020
14:00-15:30 - המפעל 2, אור יהודה (אור יהודה)
08/03/2020
14:00-16:00 - בית קפה "גן סיפור" רח' הציונות 7 הוד השרון (הוד השרון)
08/03/2020
14:00-17:00 - מכינה צה"לית עין צורים (עין צורים)
08/03/2020
14:10-14:50 - באגט שילת" רחוב דהומיי ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
14:30-15:00 - מקווה בית כנסת בית מנחם כפר חב"ד (כפר חב"ד)
08/03/2020
14:30-15:30 - חנות פרחים פרץ סנטר מגדל העמק (מגדל העמק)
08/03/2020
14:30-15:30 - סופרמרקט חינם פלוס צומת תנובות (תנובות)
08/03/2020
15:00-15:15 - סינמה סיטי, ראשון לציון (ראשון לציון)
08/03/2020
15:00-16:30 - ית כנסת בית מנחם כפר חב"ד (כפר חב"ד)
08/03/2020
15:00-19:00 - סופר מרקט "מרכז רימונים", רחוב אהרונוביץ' 10, בני ברק (בני ברק)
08/03/2020
15:20-15:35 - חנות פיצוחים, רחוב חרושת 38, רעננה (רעננה)
08/03/2020
15:30-17:00 - סופר יש חסד, רח' עזרא 21, בני ברק (בני ברק)
08/03/2020
15:50-16:00 - מעון "ניצנים" ענב (ענב)
08/03/2020
16:00-17:00 - כביש השלום 86, אבו גוש (אבו גוש)
08/03/2020
16:00-17:00 - מסעדה לבנונית, כביש השלום 86, אבו גוש (אבו גוש)
08/03/2020
16:00-17:30 - בית אבות בית גיל הזהב בירושלים (ירושלים)
08/03/2020
16:00-18:30 - תחנה מרכזית נתניה (נתניה)
08/03/2020
16:00-20:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
08/03/2020
16:35-17:30 - גן שעשועים, בחוץ, ענב (ענב)
08/03/2020
17:00-18:00 - מרכז הרפואי סורוקה (באר שבע)
08/03/2020
17:00-19:00 - מועדון הטניס משגב (מרכז אזורי משגב)
08/03/2020
17:00-20:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
18:00-18:30 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
18:00-18:45 - ניחום אבלים משפ' הלל, מושב עלמה (עלמה)
08/03/2020
18:00-19:00 - בית קפה איזי קפה, רחוב ארלוזורוב 76, תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
18:00-19:00 - רחוב בארט 6, תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
18:00-19:30 - בית הספר ברלינגטון אינגליש קניון הנגב באר שבע (באר שבע)
08/03/2020
18:00-19:50 - עצרת תפילה בבית הכנסת "זכור לאברהם" ברחוב קולומביה 7 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
08/03/2020
18:00-20:00 - בית עלמין בחולון (בת ים)
08/03/2020
18:00-20:30 - בית הכנסת המרכזי (בית הארון), רחוב הגפן, אפרת (אפרת)
08/03/2020
18:00-21:00 - מסעדת מלון ישרוטל ים המלח, עין בוקק (ים המלח - בתי מלון)
08/03/2020
18:00-23:00 - הופעה באודיטוריום "נווה ירושלים" רחוב בית יצחק 1 ירושלים (ירושלים)
08/03/2020
18:30-19:00 - בית מרקחת של קופת חולים כללית בעומר (עפולה)
08/03/2020
18:30-20:00 - ארוחת ערב במלון דן פנורמה בתל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
19:00-00:00 - מושב אורה אולם ויז'ין (אורה)
08/03/2020
19:00-19:15 - קניון "אבנת", רחוב ז'בוטינסקי 72, פתח תקווה (פתח תקווה)
08/03/2020
19:00-19:30 - מרפאת "כללית סמייל" ברח' יהודה סעדון 120 באור יהודה (אור יהודה)
08/03/2020
19:00-19:30 - סופר פארם ביג קרית שמונה (קריית שמונה)
08/03/2020
19:00-20:00 - בית חולים בילינסון (פתח תקווה)
08/03/2020
19:00-20:00 - קולנוע פאר", רח' ישעיהו 1, תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
19:00-20:30 - מיראז׳ מוקד רפואה דחופה בדימונה (דימונה)
08/03/2020
19:00-22:00 - מעון "ויצו", רחוב אלחמה 1, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
19:00-23:30 - אולמי וויז'ן במושב אורה (אורה)
08/03/2020
19:00-23:59 - אולם ויז'ין, מושב אורה (אורה)
08/03/2020
19:30-20:00 - מקס סטוק ישפרו סנטר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
19:30-21:00 - קניון "אבנת", רחוב ז'בוטינסקי 72, פתח תקווה (פתח תקווה)
08/03/2020
19:30-23:59 - ישיבת חב"ד קריית שמואל (חיפה)
08/03/2020
19:45-22:45 - בית כנסת "אמלל שיר", רח' תכלת 9, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
20:00-20:30 - מקסטוק" נתיבות (נתיבות)
08/03/2020
20:00-21:00 - אולם נגב במלון דן פנורמה בתל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
20:00-21:00 - נמל תל אביב 19 (תל אביב -יפו)
08/03/2020
20:00-21:30 - אודיטוריום מרכז כנסים וואהל אוניברסיטת בר אילן רמת גן (רמת גן)
08/03/2020
20:00-21:30 - מרכז קייזר מודיעין – חנות תחפושות בלגאן, וגלידה גולדה (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
20:00-23:59 - מתנס חדש, שדרות (שדרות)
08/03/2020
20:00-23:59 - רחוב מדריד 1 שדרות (שדרות)
08/03/2020
20:30-21:30 - בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת (אפרת)
08/03/2020
21:00-21:30 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
08/03/2020
21:00-21:45 - סופרמרקט "ויקטורי", רחוב הארבעה 6 תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
21:20-23:00 - בר פופולר, רחוב דיזינגוף 197, תל אביב (תל אביב -יפו)
08/03/2020
21:30-00:30 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
08/03/2020
21:30-23:30 - המרכז הימי קיסריה (שדות ים)
08/03/2020
23:00-23:59 - מיון פנימי במרכז רפואי סורוקה (באר שבע)
07/03/2020
00:00-02:00 - מועדון זוזו, רח' רוטשילד תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
00:00-02:00 - מועדון פאבלה משופץ במנוף (מנוף)
07/03/2020
00:00-18:30 - ישיבה תיכונית מקור חיים" בקיבוץ כפר עציון (כפר עציון)
07/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
07/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
05:30-07:30 - בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק (מגדל העמק)
07/03/2020
06:00-07:35 - בית כנסת "ספרדי", עינב. (ענב)
07/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
07/03/2020
07:00-09:00 - בית כנסת מלכות מיכאל מגדל העמק (מגדל העמק)
07/03/2020
07:00-21:00 - רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
07:15-10:30 - בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה (פתח תקווה)
07/03/2020
08:00-10:00 - בית הכנסת "שיח השדה"', רחוב הצפצפה, מעלה אדומים (מעלה אדומים)
07/03/2020
08:00-10:00 - מלון רויאל ביץ, רחוב הירקון 19, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
08:00-11:00 - בית כנסת מרכזי קיבוץ בית רימון (בית רימון)
07/03/2020
08:15-10:15 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
08:15-11:00 - בית הכנסת "חושן", רחוב בדולח 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
08:20-11:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
08:30-10:30 - בית הכנסת "היכל ברונה" ,רחוב זווין בשכונת נווה יעקב (ירושלים)
07/03/2020
08:30-10:30 - בית הכנסת "קול יהודה" בקריית יערים (קריית יערים)
07/03/2020
08:30-10:30 - בית כנסת הגבעה בענב (ענב)
07/03/2020
08:30-11:00 - בית הכנסת "הלפרין", רחוב סימטת האר" 3, בני ברק (בני ברק)
07/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
09:00-10:00 - בריאותא באר שבע ברחוב יצחק נפחא 25 (באר שבע)
07/03/2020
09:00-11:30 - בית הכנסת קול צופייך, ש"י עגנון 24 ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
09:00-11:30 - בית כנסת "חושן", רח' בדולח 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
09:00-12:00 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
07/03/2020
09:30-10:00 - בית כנסת חסידים, טלז סטון (קריית יערים)
07/03/2020
09:30-10:30 - ארוחת בוקר במלון דן פנורמה תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
09:30-10:30 - בית הכנסת "אוהל רבקה" ברחוב חרל"פ 15 (ירושלים)
07/03/2020
10:00-10:30 - בית הכנסת "חברת משניות שיף שול" רחוב אביעד 10 ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
10:00-10:30 - סופר פארם סניף ביג באר שבע (באר שבע)
07/03/2020
10:00-10:45 - בית כנסת אוהבי ציון מקור חיים ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
10:00-11:30 - בית הכנסת קול צופייך, ש"י עגנון 24 ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
10:00-11:30 - בית כנסת בית ההחלמה, טלז סטון (קריית יערים)
07/03/2020
10:00-12:00 - זכריה מאדר 28, רחובות (רחובות)
07/03/2020
10:00-12:00 - יישוב יובלים (יובלים)
07/03/2020
10:00-12:00 - מוקד בטר"ם, בני ברק (בני ברק)
07/03/2020
10:00-12:30 - בית הכנסת שבט אחים, שכ' כנען, צפת (צפת)
07/03/2020
10:20-10:50 - הירקון 99, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
10:20-10:50 - מלון דן תל אביב, רחוב הירקון 99 תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
11:00-12:00 - בית כנסת "בית מנחם צעירים" ברח' זכריה מדר 28 רחובות (רחובות)
07/03/2020
11:00-13:30 - בית חולים מאיר (כפר סבא)
07/03/2020
11:30-12:30 - מכון הכושר Metro, רחוב עליית הנוער 27 פינת התעש 1, גבעתיים (גבעתיים)
07/03/2020
12:00-17:00 - מסעדת "אלבי", רחוב עולי ציון 6, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
07/03/2020
12:30-13:30 - גן משחקים - גן הרפתקאות ברחובות (רחובות)
07/03/2020
12:30-13:30 - סופר-פארם, קניון איילון (רמת גן)
07/03/2020
12:50-18:30 - בית הכנסת ברחוב מקור חיים 42 ,ירושלים. (ירושלים)
07/03/2020
13:00-14:00 - לובי של מלון דן פנורמה בת"א (תל אביב -יפו)
07/03/2020
13:00-14:00 - מסעדת ג'פניקה ברחוב צבי תדמור 12 בחולון (חולון)
07/03/2020
13:00-15:00 - גולדמן 4, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
13:00-15:00 - מסעדת מנטריי, רחוב גולדמן 4 תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
15:45-16:30 - בית הכנסת רבי יוסף חיים בנווה מונוסון (אור יהודה)
07/03/2020
15:45-16:30 - בית כנסת יוסף חכם בנוה מונסון, עזרת נשים (יהוד-מונוסון)
07/03/2020
16:00-17:00 - בית כנסת יוסף חיים בנווה מונסון (אור יהודה)
07/03/2020
16:00-17:30 - קיר טיפוס iclimb כפר סבא, מתחם בולדרלנד, רחוב התעשיה 16 (כפר סבא)
07/03/2020
16:30-17:00 - רחוב דקל 1, מעלה אדומים (מעלה אדומים)
07/03/2020
16:30-18:30 - בית הכנסת "מגן שלמה" במושב גילת (גילת)
07/03/2020
16:45-17:30 - בית הכנסת המרכזי בעתניאל (עתניאל)
07/03/2020
17:00-17:30 - בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה (פתח תקווה)
07/03/2020
17:30-18:30 - בית כנסת "משכן שלמה", רחוב ענבר 17, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
17:30-19:30 - בית הכנסת 'יד רמה', ברח' הרב עוזיאל, ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
17:45-18:30 - קפה המדרחוב" כפר סבא (כפר סבא)
07/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
07/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
07/03/2020
18:00-21:00 - מסעדת התרנגול הכחול ת"א, רח' ניסים אלוני (תל אביב -יפו)
07/03/2020
18:30-18:45 - בית הכנסת "דרכי אבותינו (בית שמש)
07/03/2020
18:30-18:45 - שירותי הסעה לחניון טווח ארוך, נתבג (נמל תעופה בן-גוריון)
07/03/2020
18:30-21:00 - מסעדת מלון בראשית, דרך בראשית 1, מצפה רמון (מצפה רמון)
07/03/2020
18:45-00:00 - קניון "אבנת", רחוב ז'בוטינסקי 72, פתח תקווה (פתח תקווה)
07/03/2020
19:00-20:20 - קניון רחובות רח' בילו 2 (רחובות)
07/03/2020
19:00-21:00 - מסעדת MANTARAY (תל אביב -יפו)
07/03/2020
19:30-20:00 - מוקד רפואי אלעד, רחוב רבי עקיבא (אלעד)
07/03/2020
20:00-02:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
20:00-21:00 - בית ספר "עירוני ג", רחוב מרדכי גור 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
20:00-21:00 - קניון ויצמן, רחוב ויצמן 14, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
20:00-22:00 - ביה"ס עירוני ג' רח' רא"ל מרדכי גור 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
20:30-21:30 - עירוני ג' של בני עקיבא במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
20:30-22:00 - מוקד "טרם" יבנה, רחוב דואני (יבנה)
07/03/2020
20:45-22:00 - אולם הספורט בית הספר עירוני ג רח' רא"ל מרדכי גור 12 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
20:50-22:00 - ביה"ס עירוני ג', רח' רא"ל מרדכי גור 12, מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
07/03/2020
21:00-21:30 - סופר פארם בשערי העיר, צפת. (צפת)
07/03/2020
21:00-23:59 - בית קפה "איזי" ברח' ארלוזורוב 76, תל אביב (תל אביב -יפו)
07/03/2020
21:30-22:00 - פוקס הום" בקניון "רמי לוי" מבשרת ציון (מבשרת ציון)
07/03/2020
22:00-23:00 - קניון רמי לוי במבשרת ציון (מבשרת ציון)
07/03/2020
22:00-23:00 - שאטו שועל, מלכי ישראל 19, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
00:00-01:00 - מסעדת אל וסינו, אבן גבירול 129, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
06/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
06:00-07:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
06/03/2020
06:15-19:00 - בית הכנסת "שיח השדה"', רחוב הצפצפה, מעלה אדומים (מעלה אדומים)
06/03/2020
07:00-07:20 - שופרסל דיל רחוב פייר קניג מול קניון הדר ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
07:00-07:30 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
06/03/2020
07:00-08:00 - נסיעה משדה התעופה במונית למלון דן פנורמה תל אביב (נמל תעופה בן-גוריון)
06/03/2020
07:00-08:00 - נסיעה משדה התעופה במונית למלון דן פנורמה תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
07:00-10:00 - נתבג (נמל תעופה בן-גוריון)
06/03/2020
07:00-10:30 - מלון רויאל ביץ, רחוב הירקון 19, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
07:00-12:00 - סוכנות שברולט הפצת רכב דרום ברחוב הסדנא 8 באר שבע (באר שבע)
06/03/2020
07:15-08:00 - צמח השדה 29, מעלה אדומים (מעלה אדומים)
06/03/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
06/03/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
06/03/2020
08:00-08:40 - בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת (אפרת)
06/03/2020
08:00-09:30 - בית הספר "גוונים" בקריית ארבע (חברון)
06/03/2020
08:00-10:00 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
06/03/2020
08:00-11:40 - בית ספר עירוני ה', רח' אבנר חושן 57 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
06/03/2020
08:00-11:45 - בית ספר דביר בעתניאל (עתניאל)
06/03/2020
08:00-13:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
06/03/2020
08:00-15:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
06/03/2020
08:00-16:00 - גן "צבעוני", רחוב שקמה 20 באור יהודה (שוהם)
06/03/2020
08:40-08:50 - קונדיטוריה "לה מולאן דורה" רחוב עמק רפאים 44 ,ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
09:00-10:00 - בה"ח מאיר מרפאת כאב (כפר סבא)
06/03/2020
09:00-10:00 - מרפאת כאב, ביה"ח מאיר, כפר סבא. (כפר סבא)
06/03/2020
09:00-10:30 - קניון בית החולים הדסה עין כרם (ירושלים)
06/03/2020
09:00-13:00 - מצדה (מצדה)
06/03/2020
09:45-10:15 - סופרמרקט "דקל" בקריית ארבע (קריית ארבע)
06/03/2020
10:00-10:15 - חיים סירני 1, רחובות (רחובות)
06/03/2020
10:00-10:20 - סופר "מחסני השוק" בצומת אורה ירושלים בשעות 10:00-10:20 (ירושלים)
06/03/2020
10:00-10:30 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
06/03/2020
10:00-11:30 - בית קפה "בנדיקט" רח' בוסי סנט ג'ורג' 9 קרית עקרון בילו סנטר (קריית עקרון)
06/03/2020
10:00-13:00 - קיר טיפוס iclimb בראשון לציון, נדב בסקין 12 (ראשון לציון)
06/03/2020
10:15-11:05 - סופר "יינות ביתן" , רח' השקמה 21 , כפר סבא (כפר סבא)
06/03/2020
10:15-11:05 - סופר "יינות ביתן", כפר סבא. (כפר סבא)
06/03/2020
11:00-11:30 - סופרמארקט ויקטורי באופקים (אופקים)
06/03/2020
11:00-12:30 - דליקטסן רחק יהודה הלוי 79/81 תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
11:10-11:20 - חנות "סקארה", קניון G, כפר סבא (כפר סבא)
06/03/2020
11:20-11:30 - דוכן תכשיטים בקומת הכניסה ליד חנות "קסטרו",  קניון G כפר סבא (כפר סבא)
06/03/2020
11:20-11:40 - חנות TO GO ברחוב כנפי נשרים בגבעת שאול ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
11:30-12:00 - חנות רנואר בילו סנטר קרית עקרון (קריית עקרון)
06/03/2020
11:30-12:00 - חנות רנואר בילו סנטר קרית עקרון (רחובות)
06/03/2020
11:30-13:00 - סופר בר כל, צפת (צפת)
06/03/2020
11:40-11:50 - סופר פארם ברחוב כנפי נשרים ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
12:00-12:10 - רום אופטיק" פסגת זאב, רח' משה דיין (ירושלים)
06/03/2020
12:00-12:10 - רום אופטיק, פסגת זאב, רח' משה דיין (ירושלים)
06/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
06/03/2020
12:10-12:15 - מכלת "מעיין 2000" פסגת זאב, רח' משה דיין (ירושלים)
06/03/2020
12:10-12:15 - מעיין 2000, פסגת זאב, רח' משה דיין (ירושלים)
06/03/2020
12:10-12:20 - סופר פארם ברחוב כנפי נשרים ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
12:15-13:15 - מסעדה פומפידו רח'  עמק רפאים 27, ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
12:20-12:25 - בזאר מיטל" רחוב בית הדפוס 7 ירושלים, "קונדיטורית MOTIS (ירושלים)
06/03/2020
12:20-12:30 - חנות דליקטס "קשטן" פסגת זאב, רח' הששה עשר פינת משה דיין (ירושלים)
06/03/2020
12:20-12:30 - רח' הששה עשר פינת משה דיין, פסגת זאב (ירושלים)
06/03/2020
13:00-15:00 - לון Bay view חיפה (חיפה)
06/03/2020
13:15-14:00 - בית קפה "רגע" רח' שנקין 57 תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
13:30-13:45 - קופ"ח מכבי פרץ סנטר מגדל העמק (מגדל העמק)
06/03/2020
13:30-14:00 - לובי מלון דן פנורמה תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
13:30-15:30 - סטופמרקט בע"מ, סניף קסטרא דרך משה פלימן 8 חיפה (חיפה)
06/03/2020
13:40-17:00 - מסעדת טאיזו, דרך מנחם בגין 23, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
14:00-14:05; 15:45 - יוסף ויינר 2, רחובות (רחובות)
06/03/2020
14:00-15:00 - טיול בשוק הכרמל (תל אביב -יפו)
06/03/2020
14:30-14:40 - חנות משקפיים "משקפיים בשנקין" שינקין 9 תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
15:30-18:30 - מועדון "המרפסת", רמת ישי (רמת ישי)
06/03/2020
16:00-17:00 - בית קפה איזי קפה, רחוב ארלוזורוב 76, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
16:00-18:00 - רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
06/03/2020
17:00-17:30 - ישיבת "מאורות התורה" בקריית יערים (קריית יערים)
06/03/2020
17:00-18:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
17:00-18:00 - בית כנסת יוצאי אירופה מגדל העמק (מגדל העמק)
06/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
06/03/2020
17:00-19:00 - בית כנסת מרכזי קיבוץ בית רימון (בית רימון)
06/03/2020
17:00-23:59 - ישיבה תיכונית מקור חיים" בקיבוץ כפר עציון (כפר עציון)
06/03/2020
17:30-18:00 - סופרמרקט הורדוס, ים המלח (ים המלח)
06/03/2020
17:30-19:00 - בית הכנסת "היכל הברכה", רחוב דבורה הנביאה 14, בני ברק, בין השעות 17:30-19:00 (בני ברק)
06/03/2020
17:30-19:00 - בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה (פתח תקווה)
06/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
06/03/2020
18:00-18:30 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
06/03/2020
18:00-18:30 - בית כנסת חסידים, טלז סטון (קריית יערים)
06/03/2020
18:00-19:00 - בית כנסת יוסף חיים בנווה מונסון (אור יהודה)
06/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
06/03/2020
18:30-20:30 - מסעדת italkia batahan במתחם התחנה. (תל אביב -יפו)
06/03/2020
21:00-21:30 - מוקד רפואה דחופה מכבי, רח' הנצח 3, רמת השרון (רמת השרון)
06/03/2020
21:00-22:00 - בית הכנסת "דרכי אבותינו" בקריית יערים (קריית יערים)
06/03/2020
21:30-22:15 - סופרפארם צמרות, רח' צמרות 2, הרצליה (הרצלייה)
06/03/2020
21:30-23:30 - מסעדת בית קנדינוף, רחוב הצורפים 14, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
21:30-23:59 - מסעדת אל וסינו, אבן גבירול 129, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
22:00-22:30 - בית כנסת ויזניץ רחב זית 1 עפולה (עפולה)
06/03/2020
22:00-23:59 - מועדון פאבלה משופץ במנוף (מנוף)
06/03/2020
23:00- ובמהלך הלילה - רחוב אבן גבירול 13 (תל אביב -יפו)
06/03/2020
23:00-23:59 - מועדון זוזו, רח' רוטשילד תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
23:00-ובמהלך הלילה - מועדון זוזו, שדרות רוטשילד 32, תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
23:30-01:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
06/03/2020
23:30-01:30 - מועדון ה"זוזו", רחוב רוטשילד 32, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
00:00-01:00 - אגנס, רחוב אבן גבירול 129, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
05/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
05:45-06:00 - בית כנסת החושן במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
05/03/2020
06:00-07:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
05/03/2020
07:00-07:40 - בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת (אפרת)
05/03/2020
07:00-08:00 - מלון אוריינט, עמק רפאים 3, ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
07:00-16:00 - סוכנות שברולט הפצת רכב דרום ברחוב הסדנא 8 באר שבע (באר שבע)
05/03/2020
08:00-10:00 - בית כנסת לוי יצחק צפת (צפת)
05/03/2020
08:00-13:00 - בית הספר עירוני ה' אבני החושן 57 במודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
05/03/2020
08:00-14:30 - בית ספר דביר בעתניאל (עתניאל)
05/03/2020
08:00-15:00 - בית הספר "גוונים" בקריית ארבע (חברון)
05/03/2020
08:00-15:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
05/03/2020
08:00-15:20 - בית הספר עירוני ה', רח' אבני חושן 57 מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
05/03/2020
08:10-08:25 - מרכז רפואי עמק רפאים" רחוב עמק רפאים 43 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
08:30-13:00 - בצלאל 11 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
08:30-15:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
05/03/2020
09:00-09:40 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
09:00-10:30 - סופר "יוחננוף" סניף תלפיות רחוב האומן 10 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
09:00-12:00 - מוזיאון יד ושם בירושלים. (ירושלים)
05/03/2020
09:00-17:00 - רחוב ברנר 5 תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
09:30-14:00 - מלכי ישראל 16 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
10:00-11:00 - יהודה המכבי 40, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
10:00-11:00 - קפה "מיכאל" רח' הל''ה 26 ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
10:15-10:45 - מרכז מסחרי אזורים, שד' פנחס בן דוד 1, רחובות החדשה (רחובות)
05/03/2020
10:30-12:30 - שגרירות אמריקאית ברח' הירקון ,תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
10:50-11:00 - מרפאה כירורגית חזה לב במרפאות חוץ של בית חולים בילינסון. (פתח תקווה)
05/03/2020
11:00-12:00 - סופר ברקת רח' החרש 9 נס ציונה (נס ציונה)
05/03/2020
11:30-12:30 - מרכול "יוחננוף", רחוב המפעל 2, אור יהודה (אור יהודה)
05/03/2020
11:30-13:30 - קאסר אל יהוד (קאסר אל יהוד)
05/03/2020
11:45-13:00 - בריאות כללית מרפאת אופקים ב' (אופקים)
05/03/2020
12:00-13:30 - בית הכנסת "זהרי חמה" רחוב יפו ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
05/03/2020
13:30-14:00 - חנות ירקות "פרי וירק" כביש ראשי ,תמרה (טמרה)
05/03/2020
14:00-15:30 - מסעדת ביגה, רחוב אריאל שרון 1, אשדוד (אשדוד)
05/03/2020
14:30-14:45 - פיצה מטיילת ,ישוב רקפת (מרכז אזורי משגב)
05/03/2020
14:30-16:00 - דיזי פרישדון רח' דיזינגוף 121 תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
15:15-16:30 - קניון קריית אונו (קריית אונו)
05/03/2020
15:45-17:00 - סופר "רמי לוי" נתניה ליד סינמה סיטי (נתניה)
05/03/2020
16:00-17:00 - קופת חולים לאומית במגדל העמק (מגדל העמק)
05/03/2020
16:00-18:00 - סופר ברקת, יהוד (יהוד-מונוסון)
05/03/2020
16:00-18:00 - סופר פרשמרקט, יהוד (יהוד-מונוסון)
05/03/2020
16:00-18:00 - קניונית הדסה בבית החולים הדסה עין כרם (ירושלים)
05/03/2020
16:00-20:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
05/03/2020
16:20-16:45 - מכון "משו"ב" קניון שרונה כפר סבא. (כפר סבא)
05/03/2020
17:00-19:00 - היכל התרבות כרמיאל (כרמיאל)
05/03/2020
17:00-19:00 - חדר מס' 2, פנימית ד' בית החולים בילינסון (פתח תקווה)
05/03/2020
17:00-21:00 - רח' פז 3 שכונת קייזר מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
05/03/2020
17:30-18:00 - מקס סטוק רח' אלנבי 86 תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
17:30-20:00 - סופר יוחננוף פתח תקווה (פתח תקווה)
05/03/2020
17:30-21:30 - מכללת מבחר, בני ברק (בני ברק)
05/03/2020
18:00-18:15 - ישיבת "תולדות אהרון", ירושלים (ירושלים)
05/03/2020
18:00-19:00 - מרקט טבעוני, רחוב דיזינגוף 140, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
05/03/2020
18:30-19:00 - סופרמרקט "ויקטורי" רח' דיזינגוף 224 תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
18:30-19:30 - סופר סל דיל ברחוב הלח"י 28 בבני ברק (בני ברק)
05/03/2020
18:30-19:30 - שופר סל דיל ברחוב הלח"י 28 בבני ברק (בני ברק)
05/03/2020
19:30-21:00 - יהדות קנדה 1, טרמינל סנטר, אור יהודה (אור יהודה)
05/03/2020
19:30-23:00 - אולמי "קוליסיאום" רחוב בנימין שמוטקין 5 ראשון לציון (ראשון לציון)
05/03/2020
19:30-23:00 - אולמי "קוליסיאום" רחוב בנימין שמוטקין 5, ראשון לציון (ראשון לציון)
05/03/2020
20:00-21:30 - מוריה 2, אריאל (אריאל)
05/03/2020
20:30-21:00 - הרכבת 4, פתח תקווה (פתח תקווה)
05/03/2020
20:50-23:00 - מסעדת "433 "בצומת שילת (שילת)
05/03/2020
21:30-23:30 - רחוב לילנבלום 40, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
21:30-23:30 - רחוב לינקולן 11, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
21:30-23:59 - אגנס, רחוב אבן גבירול 129, תל אביב (תל אביב -יפו)
05/03/2020
22:00-22:15 - עינב (ענב)
05/03/2020
זמני שהייה לא ידועים- - בית ספר עירוני ה', מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
04/03/2020
00:00-23:59 - בית חולים וולפסון (חולון)
04/03/2020
00:00-23:59 - דיור מוגן "מגדל נופים" רחוב הנריטה סאלד 2 ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
06:00-06:30 - מנהרות הכותל בירושלים (ירושלים)
04/03/2020
06:00-07:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
06:00-16:00 - מלון דיויד אינטרקונטיננטל (תל אביב -יפו)
04/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
04/03/2020
07:00-07:40 - בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת (אפרת)
04/03/2020
07:00-08:00 - מלון אוריינט, עמק רפאים 3, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
07:00-12:00 - ישיבה תיכונית מקור חיים" שבכפר עציון (כפר עציון)
04/03/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
04/03/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
04/03/2020
08:00-08:35 - מעון חניכי הישיבות, מנוחה ונחלה, רחובות (רחובות)
04/03/2020
08:00-08:45 - סניף ארומה ממילא בירושלים (ירושלים)
04/03/2020
08:00-15:00 - ישיבה מתיבתא מגדל העמק (מגדל העמק)
04/03/2020
08:05-08:15 - מעון "ניצנים" , ענב (ענב)
04/03/2020
08:30-13:00 - בצלאל 11 ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
08:30-18:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
04/03/2020
09:00-09:20 - קופת חולים לאומית, קריית משה, רחובות (רחובות)
04/03/2020
09:30-19:30 - מלכי ישראל 16 ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
09:40-10:50 - קניון רחובות (רחובות)
04/03/2020
09:45-11:45 - מנהרות הכותל עיר דוד (ירושלים)
04/03/2020
10:00-11:30 - מרכז בריאות האישה בכפ"ס (כפר סבא)
04/03/2020
10:00-12:00 - קניון חיפה (חיפה)
04/03/2020
11:00-13:30 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
04/03/2020
12:00-13:00 - שופרסל דיל קניון מעלה אדומים. (מעלה אדומים)
04/03/2020
12:00-14:00 - מסעדת אבו שוקרי, הגיא, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
04/03/2020
12:30-13:00 - קניון סירקין (פתח תקווה)
04/03/2020
12:30-13:15 - מוריסטן, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
12:50-14:50 - בית הספר "ראשית" רחוב דהומיי 6 ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
13:15-13:45 - אייס קנה ובנה בקניון מעלה אדומים (מעלה אדומים)
04/03/2020
13:30-14:20 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
04/03/2020
14:00-14:30 - הנגב 1, בית גולן, קריית שדה התעופה (קרית תעופה)
04/03/2020
14:00-15:00 - סעדה לחם ארז, רעות (מודיעין-מכבים-רעות)
04/03/2020
14:30-16:00 - הנחושת 3, רמת החייל תל אביב (תל אביב -יפו)
04/03/2020
14:40-14:50 - מסעדת "רנדוו" ברחוב הכשרת הישוב 7 ראשון לציון (ראשון לציון)
04/03/2020
14:45-15:15 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
04/03/2020
15:00-16:00 - רמי לוי, קניון רב חן, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
15:30-16:00 - מקדונלדס במדרחוב ,כרמיאל (כרמיאל)
04/03/2020
15:55-16:10 - עזרא 10, רחובות (רחובות)
04/03/2020
16:00-18:15 - אולם "נוף ירדן" במצפה יריחו (מצפה יריחו)
04/03/2020
16:00-18:15 - אולמי נוף הירדן, מצפה יריחו. (מצפה יריחו)
04/03/2020
16:00-20:00 - מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק (מגדל העמק)
04/03/2020
16:30-17:30 - סופרמרקט "שימורי איכות" המכתש 6 חולון (חולון)
04/03/2020
17:00-17:30 - כנסיית דורמציון, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
17:30-18:00 - תיאטרון הצפון, קרית חיים (חיפה)
04/03/2020
17:30-18:30 - קניון עזריאלי מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
04/03/2020
17:30-19:00 - מסעדת BBB בביג בבאר שבע (באר שבע)
04/03/2020
17:40-18:50 - סופר "רמי לוי שיווק השקמה" ,שער בנימין (שער בנימין)
04/03/2020
18:00-20:00 - ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
04/03/2020
18:30-19:45 - ישיבה תיכונית מקור חיים" שבכפר עציון (כפר עציון)
04/03/2020
18:30-20:00 - מלון רסטל, טבריה (טבריה)
04/03/2020
18:45-19:10 - בית כנסת הבן לאומי ברח' פישמןבת"א (תל אביב -יפו)
04/03/2020
19:00-21:30 - אצטדיון בלומפילד בתל אביב, ישב בחלק העליון של גוש 316 (תל אביב -יפו)
04/03/2020
19:40-20:00 - מספרה ג'מילי בתל אביב רחוב אבן יהודה 194 (תל אביב -יפו)
04/03/2020
20:00-20:40 - סניף רמי לוי בצומת גוש עציון (צומת גוש עציון)
04/03/2020
20:00-21:00 - אבן גבירול 91, תל אביב, AMPM (תל אביב -יפו)
04/03/2020
20:00-21:00 - חנות משקאות אפריטיף ברחוב דיזינגוף 93, תל אביב (תל אביב -יפו)
04/03/2020
20:00-21:00 - עדן טבע מרקט ברחוב אבן גבירול 71, תל אביב (תל אביב -יפו)
04/03/2020
20:30-22:00 - מסעדת "רוזה" רח' רחל אמנו 2 ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
21:15-23:15 - מסעדת הסדנא, דרך חברון 28, ירושלים (ירושלים)
04/03/2020
זמני שהייה לא ידועים- - בית ספר עירוני ה', מודיעין (מודיעין-מכבים-רעות)
03/03/2020
00:00-23:59 - מלון אוריינט, רח' עמק רפאים 3, ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
06:00-07:00 - בית הכנסת שערי השמים, רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
06:15-08:15 - בית הכנסת "נחום" ברחוב השומר פינת היום, בני ברק (בני ברק)
03/03/2020
07:45-12:00 - בריאות כללית מרפאת אופקים ב' (אופקים)
03/03/2020
07:55-08:00 - מעון "ניצנים", עינב. (ענב)
03/03/2020
08:00-12:00 - מגדים" מורשת יעקב ישיבת הדרום, תכנית לנשים גמלאיות (מגדים" מורשת יעקב ישיבת הדרום, תכנית לנשים גמלאיות)
03/03/2020
08:00-17:45 - מכללת לוינסקי (תל אביב -יפו)
03/03/2020
08:30-16:00 - בנק יהב עפולה (עפולה)
03/03/2020
09:00-18:00 - בית ג'אלה (בית גאלא)
03/03/2020
09:30-13:00 - מספרה יורם בן עמי (ראשון לציון)
03/03/2020
09:30-19:30 - מלכי ישראל 16 ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
09:45-10:00 - מרפאת קופת חולים מאוחדת, שהם (שוהם)
03/03/2020
10:30-12:30 - רחוב בן תרדון 2 ,תל אביב-יפו. (תל אביב -יפו)
03/03/2020
11:00-12:20 - בית אבות נווה אורה, רחוב ארגמן, ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
11:00-12:30 - בית אבות נווה אורה, ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
11:00-13:30 - הרודיון (זעתרה)
03/03/2020
11:00-17:30 - השומרון 65, אבן יהודה (אבן יהודה)
03/03/2020
11:30-12:00 - מועדון כפרי משגב (מרכז אזורי משגב)
03/03/2020
12:00-14:20 - בית מרקחת סופרפארם בקניון ,מעלה אדומים (מעלה אדומים)
03/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
03/03/2020
12:20-13:30 - קניון רב שפע, רחוב שמגר ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
12:30-13:30 - קניון רב שפע, ירושלים (ירושלים)
03/03/2020
13:00-16:30 - כנסיית המולד, בית לחם (בית לחם)
03/03/2020
14:00-15:00 - הנחושת 3, רמת החייל תל אביב (תל אביב -יפו)
03/03/2020
14:30-14:45 - פיצריית הפיצה המטיילת, רקפת (מרכז אזורי משגב)
03/03/2020
14:50-15:30 - שפע טל 9, תל אביב (תל אביב -יפו)
03/03/2020
15:00-16:00 - חברת השכרת רכב Hertz  טרמינל 3, נתב"ג (נמל תעופה בן-גוריון)
03/03/2020
16:00-18:00 - בבי"ס אוהלי חיה מושקא רח' זכריה מדר 28 (רחובות)
03/03/2020
17:00-18:30 - אוניברסיטה העברית בגבעת רם (ירושלים)
03/03/2020
17:30-21:30 - מכללת מבחר, בני ברק (בני ברק)
03/03/2020
17:40-18:15 - טרכטנברג 18, ראשון לציון (ראשון לציון)
03/03/2020
18:00-20:00 - אולם מספר 2, קולנוע קניון איילון (רמת גן)
03/03/2020
18:00-20:00 - בית הכנסת "אור החיים" ברחוב רבי עקיבא 134, בני ברק (בני ברק)
03/03/2020
19:00-18:00 - בית רבקה (פתח תקווה)
03/03/2020
19:15-20:15 - מכון הכושר Metro, רחוב עליית הנוער 27 פינת התעש 1, גבעתיים (גבעתיים)
03/03/2020
20:00-21:00 - מועדון של היישוב ענב (ענב)
03/03/2020
20:00-22:00 - פאב דיוק, שד' מוריה בחיפה (חיפה)
03/03/2020
21:00-23:00 - אולמי "מפלים" בראשון לציון (ראשון לציון)
03/03/2020
21:00-23:15 - רח' בית יעקוב 10, ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
07:00-07:45 - בית הכנסת "שערי השמים"רחוב אמציה ,ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
07:54-14:30 - קלפי, בני ראם. (בני ראם)
02/03/2020
08:00-08:10 - בית הספר מקור חיים, רחוב פייר קניג ירושלים. (ירושלים)
02/03/2020
08:00-08:10 - בית ספר מקור חיים, פייר קניג ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
09:00-10:00 - קפה לורן, סוקולוב 53, רמת השרון (רמת השרון)
02/03/2020
09:30-10:30 - מגדים (מגדים)
02/03/2020
10:00-10:30 - רחוב ניצן 2, אור יהודה (אור יהודה)
02/03/2020
10:00-11:00 - אושר עד, קניון הדר ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
10:00-11:00 - אושר-עד בקניון הדר רחוב פייר קניג 26 ,ירושלים. (ירושלים)
02/03/2020
10:00-12:00 - סופר מרקט קינג סטור, כרמיאל (כרמיאל)
02/03/2020
10:00-20:10 - בית ספר אבן חן, שוהם (שוהם)
02/03/2020
10:15-10:40 - רח' שטיינברג 10 ברחובות (רחובות)
02/03/2020
10:15-11:15 - קלאוזנר 14 ברמת אביב (תל אביב -יפו)
02/03/2020
10:15-11:15 - קלאוזנר 14, רמת אביב (קלפי ייעודית למבודדי בית) (תל אביב -יפו)
02/03/2020
10:30-11:00 - בית קפה סי בכביש שש לכיוון צפון ליד מחלף בקה. (כביש 6)
02/03/2020
10:30-12:00 - בית קפה הלל רמת בית הכרם (ירושלים)
02/03/2020
11:20-11:50 - בחירות קלפי ענב (ענב)
02/03/2020
11:30-12:30 - רחוב אנקור 82, כרמיאל (כרמיאל)
02/03/2020
11:55-12:15 - KSP בילו אין (קריית עקרון)
02/03/2020
12:00-12:15 - מרכז יום לקשיש ברח' פפר בפתח תקווה (פתח תקווה)
02/03/2020
12:00-12:30 - ישוב יובלים (יובלים)
02/03/2020
12:00-13:00 - בית ספר יסודי כוכב יאיר (כוכב יאיר)
02/03/2020
12:00-15:00 - קניון השרון (נתניה)
02/03/2020
12:00-15:00 - קניון רננים, רעננה (רעננה)
02/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
02/03/2020
12:30-13:30 - סופרמרקט מרקזה, כפר ירכא (ירכא)
02/03/2020
13:30-14:30 - מסעדת בורגר אנד סטייקס במרכז BIG, כפר ירכא (ירכא)
02/03/2020
13:45-16:00 - מסעדה איטלקית ויוינו ,כרמיאל (כרמיאל)
02/03/2020
14:00-15:00 - בית ספר "בית הילד", אהבת ציון, תל אביב (תל אביב -יפו)
02/03/2020
14:00-15:00 - בית ספר רננים, ראשון לציון (ראשון לציון)
02/03/2020
14:00-16:00 - קניון רחובות רח' בילו 2 (רחובות)
02/03/2020
14:00-17:00 - מתחם ביג באר שבע (באר שבע)
02/03/2020
14:30-15:30 - מוקד רפואה דחופה מכבי, הנצח 3 רמת השרון (רמת השרון)
02/03/2020
15:00-17:30 - מסעדת POMO ברמת החייל, הברזל 11, תל אביב (תל אביב -יפו)
02/03/2020
15:30-16:00 - בית הספר ממ"ד בנות קריית ארבע (קריית ארבע)
02/03/2020
15:40-15:50 - קלפי, עינב. (ענב)
02/03/2020
16:00-17:00 - מערת המכפלה, חברון (חברון)
02/03/2020
16:00-17:00 - מקס סטוק, עתיר ידע 2, כפר סבא (כפר סבא)
02/03/2020
16:20-17:15 - פיצה סמיילי, מרכז שרונה רחובות (רחובות)
02/03/2020
16:30-16:45 - קלפי, בני ראם. (בני ראם)
02/03/2020
17:00-17:30 - יישוב עינב (ענב)
02/03/2020
17:00-17:30 - עינב (ענב)
02/03/2020
17:00-18:00 - רחוב הקרן 10, מעלה אדומים (מעלה אדומים)
02/03/2020
18:00-18:30 - תחנה מרכזית נתניה (נתניה)
02/03/2020
18:00-20:00 - מסעדת יונס, טורעאן, ליד צומת גולני מתחם סונול כביש 77 (צומת גולני)
02/03/2020
18:00-21:00 - בית אריאלה, רחוב הרכבת 2 ,בתל אביב. (תל אביב -יפו)
02/03/2020
18:30-19:45 - מסעדת עזרא גריל בשרים יד החרוצים 14, ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
18:30-19:45 - עזרא גריל בשרים, יד חרוצים 14 ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
19:25-19:40 - בית ספר בן צבי, רחובות (רחובות)
02/03/2020
19:30-19:35 - רחוב קפלן 42, פתח תקווה (פתח תקווה)
02/03/2020
20:00-20:10 - ארלוזרוב 38 פתח תקווה (פתח תקווה)
02/03/2020
20:00-22:00 - מסעדת Vivino בפתח תקווה (פתח תקווה)
02/03/2020
21:00-21:15 - בית הספר "זלמן ארן" ברחוב דרך חברון 136 ירושלים (ירושלים)
02/03/2020
לא ידוע- - אבני חפץ (אבני חפץ)
02/03/2020
לא ידוע- - ענב (תחנת המכבים- הגפן) (ענב)
02/03/2020
לא ידוע- - תחנה מרכזית נתניה (נתניה)
01/03/2020
07:00-09:00 - בית הכנסת 'אמונה שלמה', הרב אשריאל בוזגלו, ירושלים (ירושלים)
01/03/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
01/03/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
01/03/2020
08:00-08:20 - מרפאה אנדוקרינולוגית וסכרת בבי"ח שיבא תל השומר (רמת גן)
01/03/2020
08:00-11:00 - מכון סקר רפואי שיבא תל השומר. (רמת גן)
01/03/2020
08:00-13:30 - בית הספר "דביר" בישוב עתניאל (עתניאל)
01/03/2020
08:05-08:15 - מעון "ניצנים", עינב. (ענב)
01/03/2020
09:00-10:00 - קופת חולים לאומית במגדל העמק (מגדל העמק)
01/03/2020
09:00-17:30 - בריאות כללית מרפאת אופקים ב' (אופקים)
01/03/2020
10:00-11:00 - מתחם ארנה בהרצליה (הרצלייה)
01/03/2020
12:00-14:00 - הסיבים 49 גבעת שמואל (פתח תקווה)
01/03/2020
12:00-20:00 - מחלקה פנימית ד' בבית החולים וולפסון (חולון)
01/03/2020
12:50-13:05 - סופרמרקט יינות ביתן רח' טירת כסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
01/03/2020
13:00-14:00 - בית הכנסת 'ש""י עגנון', רח' לייב יפה, ארנונה, ירושלים (ירושלים)
01/03/2020
13:35-13:50 - סופרמרקט יינות ביתן רח' טירת כסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
01/03/2020
15:50-16:00 - מעון "ניצנים", ענב (ענב)
01/03/2020
17:00-18:30 - אושר עד, פתח תקווה (פתח תקווה)
01/03/2020
17:25-18:15 - סופר "רמי לוי" פ"ת, רח' הסיבים 37. (פתח תקווה)
01/03/2020
18:00-18:15 - סופרמרקט יינות ביתן רח' טירת כסף כוכב יעקב (כוכב יעקב)
01/03/2020
18:00-18:20 - חיים סירני 1, רחובות (רחובות)
01/03/2020
18:20-19:10 - זכריה מדר פינת כובשי החרמון, רחובות (רחובות)
01/03/2020
19:00-21:00 - מרכז לאומנויות הבמה בשד' עמק איילון בשוהם (שוהם)
01/03/2020
19:30-21:00 - הקניון הגדול, פתח תקווה (פתח תקווה)
01/03/2020
20:00-21:45 - מכון MRI בית חולים אסף הרופא (אסף הרופא)
01/03/2020
20:00-23:00 - בית כנסת רמב"ן רח' אמציה, ירושלים (ירושלים)
29/02/2020
05:00-22:00 - עינב (ענב)
29/02/2020
08:00-10:00 - בית כנסת "אלון יוסף", קריית ארבע. (קריית ארבע)
29/02/2020
08:00-10:30 - בית כנסת יוסף חיים בנווה מונסון (אור יהודה)
29/02/2020
10:30-12:30 - יישוב עינב (ענב)
29/02/2020
12:00-10:00 - מסעדה בגן לאומי קומראן (קומראן)
29/02/2020
12:00-12:30 - יישוב עינב (ענב)
29/02/2020
13:00-15:00 - בני חבוט 7, ראשון לציון (ראשון לציון)
29/02/2020
13:00-15:00 - מסעדת פיש, בני חבוט 7, ראשון לציון (ראשון לציון)
29/02/2020
16:30-17:30 - בית כנסת ב"ישיבת ניר", קריית ארבע. (קריית ארבע)
29/02/2020
18:00-21:00 - איקאה באר שבע (באר שבע)
29/02/2020
18:00-21:00 - חנות "איקאה" באר שבע (באר שבע)
29/02/2020
18:30-19:00 - בית כנסת "טוניסאי", קריית ארבע. (קריית ארבע)
29/02/2020
22:00-23:30 - בריאותה מתחם מבנה, באר שבע (באר שבע)
29/02/2020
עד שעה 8:00 בבבוקר- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
28/02/2020
07:25-07:35 - מעון "ניצנים", עינב. (ענב)
28/02/2020
07:30-08:00 - בית כנסת "אשכנזי", עינב. (ענב)
28/02/2020
07:30-12:00 - בית ספר אביגדור ורשה, קריית אונו (קריית אונו)
28/02/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
28/02/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
28/02/2020
08:00-10:00 - בית הספר ממלכתי "גוונים" בקרית ארבע (חברון)
28/02/2020
09:00-10:00 - קפה לורן, סוקולוב 53, רמת השרון (רמת השרון)
28/02/2020
09:00-11:00 - אושר עד באר שבע (באר שבע)
28/02/2020
09:00-11:00 - אושר עד" באר שבע (באר שבע)
28/02/2020
09:00-11:00 - סופרמארקט "אושר עד" באר שבע (באר שבע)
28/02/2020
10:00-10:15 - סופרמרקט "דקל" קריית ארבע (קריית ארבע)
28/02/2020
12:30-12:35 - גן "ניצנים", עינב. (ענב)
28/02/2020
15:00-17:00 - מסעדת פיש, בני חבוט 7, ראשון לציון (ראשון לציון)
28/02/2020
17:00-18:30 - יישוב עינב (ענב)
28/02/2020
18:00-19:00 - בית כנסת "סיימונס", קריית ארבע. (קריית ארבע)
28/02/2020
משעה 18:00- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
28/02/2020
עד שעה 8:00 בבבוקר- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
27/02/2020
07:30-15:30 - יישוב ענב (ענב)
27/02/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
27/02/2020
07:55-08:05 - מעון "ניצנים", עינב. (ענב)
27/02/2020
09:00-20:00 - פורטונה, מרכז גילת, שכונה ד' באר שבע (באר שבע)
27/02/2020
10:00-10:30 - אוטובוס אגד 74 מדרך חברון לתלפיות, ירושלים (ירושלים)
27/02/2020
10:20-10:55 - מרפאת "כללית", רח' רוטשילד 76, פ"ת. (פתח תקווה)
27/02/2020
10:20-13:00 - גו אקטיב מרום נווה, רמת גן (רמת גן)
27/02/2020
11:00-13:00 - בית קפה קפית, עמק רפאים, ירושלים (ירושלים)
27/02/2020
12:30-13:00 - אלונית, כביש 6 דרום (כביש 6)
27/02/2020
12:30-15:00 - Dalia Taverna, מגדל (מגדל)
27/02/2020
13:00-14:00 - בית חולים מאיר, מרפאת כאב, כפר סבא. (כפר סבא)
27/02/2020
13:10-13:45 - פרש מרקט מרום נווה רמת גן (רמת גן)
27/02/2020
14:00-15:30 - מסעדת אחוזה עפולה (עפולה)
27/02/2020
14:55-11:15 - סופר "שי חסד", רח' רוטשילד, פ"ת. (פתח תקווה)
27/02/2020
16:00-16:40 - כנסיית סנט ג'ורג', לוד (לוד)
27/02/2020
17:00-19:00 - סטופמרקט בע"מ, סניף קסטרא דרך משה פלימן 8 חיפה (חיפה)
27/02/2020
18:00-20:30 - קניון קריית אונו (קריית אונו)
27/02/2020
19:30-20:30 - אוטובוס אגד 74 מדרך חברון לתחנה מרכזית (ירושלים)
27/02/2020
20:30-20:45 - אוטובוס קו 55 קריית אונו (גני תקווה)
27/02/2020
20:30-20:45 - אוטובוס קו 55 קריית אונו (קריית אונו)
27/02/2020
8:30 - 9:30 - בנק דיסקונט, מגדל העמק (מגדל העמק)
27/02/2020
הלוך: 7:50-9:00; חזור: 14:30 - קו 59 מאור יהודה (היסמין / החצב) לתל אביב (מנחם בגין) וחזרה (אור יהודה)
27/02/2020
הלוך: 7:50-9:00; חזור: 14:30 - קו 59 מאור יהודה (היסמין / החצב) לתל אביב (מנחם בגין) וחזרה (תל אביב -יפו)
27/02/2020
משעה 18:00- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
27/02/2020
עד שעה 8:00 בבבוקר- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
26/02/2020
- - ביה"ס אזורי ברנר (גבעת ברנר)
26/02/2020
07:00-13:00 - בית ספר אביגדור ורשה, קריית אונו (קריית אונו)
26/02/2020
07:30-15:30 - עינב (ענב)
26/02/2020
09:00-10:00 - הלני המלכה 9 ירושלים, בנק מזרחי טפחות (ירושלים)
26/02/2020
11:00 - 13:00 - שוק הים אשדוד (לא חנות ספציפית) (אשדוד)
26/02/2020
11:00 (לא צוינה שעת סיום)- - דיר אל קרנטל (דיר אל קרנטל)
26/02/2020
11:30-14:00 - קניון הדר ירושלים (ירושלים)
26/02/2020
13:10-14:20 - דיר חג'אלה ליד גשר אלנבי (דיר חג'אלה ליד גשר אלנבי)
26/02/2020
13:30-15:00 - קו 59 מתל אביב (מנחם בגין) למסוף אור יהודה (אור יהודה)
26/02/2020
15:00-21:30 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
26/02/2020
15:10-18:40 - כנסיית הקבר, ירושלים (ירושלים)
26/02/2020
16:30-21:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
26/02/2020
17:15-18:00 - אולם ספורט ליד הספריה העירונית גני תקווה (גני תקווה)
26/02/2020
19:30-22:30 - הרמוניה בגן (מפעלי כנות)
26/02/2020
הלוך: 7:50-9:00; חזור: 13:30 - קו 59 מאור יהודה (היסמין / החצב) לתל אביב (מנחם בגין) וחזרה (אור יהודה)
26/02/2020
הלוך: 7:50-9:00; חזור: 13:30 - קו 59 מאור יהודה (היסמין / החצב) לתל אביב (מנחם בגין) וחזרה (תל אביב -יפו)
26/02/2020
לא ידוע- - חנות "ניצת הדובדובן", פ"ת. (פתח תקווה)
26/02/2020
לא צוינו זמנים- - מלון קראון פלאזה ,אילת (אילת)
26/02/2020
משעה 18:00- - Golden Crown Old City Hotel, נצרת (נצרת)
25/02/2020
- - ביה"ס אזורי ברנר (גבעת ברנר)
25/02/2020
08:00-10:00 - דיר מאר ג'ריס (דיר מאר ג'ריס)
25/02/2020
08:30-23:59 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
25/02/2020
10:30-11:45 - אל עזרייה (אלעיזריה)
25/02/2020
11:22-11:59 - מקלות וניל עפולה (עפולה)
25/02/2020
12:00-12:30 - מתפרה, קניון אור יהודה (קומה תחתונה) (אור יהודה)
25/02/2020
12:30-(לא צוינה שעת סיום) - מנזר מרסבה, מדבר יהודה (מדבר יהודה)
25/02/2020
12:30-00:30 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
25/02/2020
14:00-15:00 - Kitchen station, מתחם התחנה ירושלים (ירושלים)
25/02/2020
16:30-21:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
25/02/2020
17:00-18:00 - שופרסל אזור תעשייה מגדל העמק (מפעלי העמק (יזרעאל))
25/02/2020
17:00-22:00 - מלון קלאב הוטל ,אילת (אילת)
25/02/2020
18:00-20:00 - חדר כושר אתנה מגדל העמק (מגדל העמק)
25/02/2020
לא צוינו זמנים- - מלון קראון פלאזה ,אילת (אילת)
24/02/2020
- - ביה"ס אזורי ברנר (גבעת ברנר)
24/02/2020
00:00-02:45 - מסעדת ANIMAR, מלון דן, תל אביב (תל אביב -יפו)
24/02/2020
06:00-07:00 - בבית הכנסת ״אירוס״ רחוב נגה, אירוס (אירוס)
24/02/2020
08:00-08:15 - מלון דן, תל אביב (תל אביב -יפו)
24/02/2020
08:00-10:30 - מנזר מרסבה, מדבר יהודה (מדבר יהודה)
24/02/2020
08:15-14:00 - רחוב הארבעה 21, תל אביב (תל אביב -יפו)
24/02/2020
08:30-23:59 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
24/02/2020
10:00-22:00 - אצטדיון בלומפילד שער 8 (תל אביב -יפו)
24/02/2020
13:00-15:00 - קפה רימון מדרחוב בן יהודה, ירושלים (ירושלים)
24/02/2020
13:30-17:00 - קבר מרים וכנסיית כל העמים (ירושלים)
24/02/2020
15:00-22:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
24/02/2020
16:30-21:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
24/02/2020
17:00-19:00 - אושר עד קניון הדר, פייר קניג ירושלים (ירושלים)
24/02/2020
17:00-22:00 - מלון קלאב הוטל ,אילת (אילת)
24/02/2020
לא צוינו זמנים- - מלון קראון פלאזה ,אילת (אילת)
23/02/2020
11:30-12:00 - מסעדת הפרלמנט פז גדוד 21 נהריה (נהרייה)
23/02/2020
15:00-15:30 - אוטובוס אגד 74 מקינג ג'ורג' לדרך חברון, ירושלים (ירושלים)
23/02/2020
15:30-17:30 - המצפה התת ימי, אילת (אילת)
23/02/2020
16:30-21:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
23/02/2020
18:00-18:30 - מסעדת יוטבתה (יטבתה)
23/02/2020
18:00-22:00 - חנות ״הפיראט האדום״ באור יהודה (אור יהודה)
23/02/2020
18:30-21:30 - מסעדת ANIMAR, מלון דן, תל אביב (תל אביב -יפו)
23/02/2020
21:30-23:30 - קפה רימון ממילא, ירושלים (ירושלים)
23/02/2020
22:00-23:59 - מסעדת ANIMAR, מלון דן, תל אביב (תל אביב -יפו)
22/02/2020
06:30-07:00 - סניף "ארומה ישראל" בית ינאי (בית ינאי)
22/02/2020
11:00-13:00 - מחסני זול ספורט יהודה איתן 5, חיפה (חיפה)
22/02/2020
11:00-13:00 - סעיד מלחם מוצרי חשמל אבו סנאן (אבו סנאן)
21/02/2020
07:30-08:00 - עין בוקק - ים המלח (ים המלח - בתי מלון)
21/02/2020
10:30-11:00 - מסעדת יוטבתה (יטבתה)